Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2 hónapja egyutt voltam 1 sráccal, megszakitásos kozosulés volt. azóta már 2* megvolt a mensim. most viszont már 4 napja késik. elofordult már régebben, hogy kihagyott 1-1 hónapot, vagy késett 2 hetet, vagy kevesebbet, de most rettentoen félek. nem vettem tesztet, mert hát ugye megjott rendesen. nem vagyok rosszul, nem érzem terhesnek magam, se semmi terhességre utaló jel. vagyis, csak olyanok, amik amugy is elofodrulnak gyakran. mennyi az esélye annak, hogy terhes vagyok?
2011. aug. 11. 15:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Iszonyatosan kevés. De csinálsz egy tesztet és kiderül. Nem értem miért gondolod, hogy itt bárki biztosabb választ tud adni. Nem látunk a méhedbe. A teszt kb. 500 ft...
2011. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

<1%

16/F

2011. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ha két hónapja voltatok együtt utoljára, akkor semmi
2011. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
fogadjunk 10000 ft-ban hogy nemvagy az! :D
2011. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nagyon valoszinu, hogy nem vagy terhes, de mindig ott van az a 0000,1%, ugyhogy szanj ra 800 forintot, es vegyel egy tesztet, hogy megnyugodj. :)
2011. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés az esélye. De máskor légy elővigyázatosabb. Nem kioktatni akarlak, de akkor ugye nem kellene parázni utólag. Vegyél egy tesztet most, hogy megnyugodj.
2011. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Hailey13 ***** válasza:
de ki kell oktatni.:D máskor rendesen védekezzetek, mert attól még később simán terhes lehetsz, hogy most megúsztad:/
2011. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szinte semmi. Nekem is volt hasonló, védekeztünk is, de 3. hónapban késett valamiért pár napot. Csináltam egy tesztet mert biztos ami biztos, de negatív lett, megnyugodtam, minden rendben. Vegyél te is.
2011. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Mr. Idegen ***** válasza:
ha a párod nem én voltam, akk sok!!!
2011. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes.

... és akkor most kezdj el aggódni, milyen betegséget szedhettél össze egy felelőtlen alkalmi partnertől, ami esetleg okozhatja a menstruáció késését. IS.

Mondjuk HPV. Kevés tünetet okoz eleinte, majd évek múlva jönnek a gondok: méhnyakrák, méhszájseb, meddőség, stb. Legalább nyugodtan ke.félhetsz gumi nélkül, nem esel teherbe, a betegségeket meg szemmel láthatóan lesz.arod.

2011. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!