Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyesek egyre többet akarnak?

Figyelt kérdés

Van aki örül ha összejön egy csajjal.

Van akinek az a legnagyobb problémája hogy a barátnője nem sz.pja le, míg más örül ha egyáltalán szóba áll vele egy csaj, hát ha még járna is vele...


Sokan itt siránkoznak hogy heti 1 szex meg ilyesmi. Van akinek havi 1 nem jut... sőt van akinek még barátnője sincs.


2011. aug. 11. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már belekóstolsz a jóba, egyre többet akarsz belőle. Ilyen az ember.
2011. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1. hozzászólóval. Sajnos a jóból soha nem elég.
2011. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az ember telhetetlen....többet és többet akar, nem elég ami van neki
2011. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az ember legföbb tulajdonsága, hogy ÉSZZEL képes türtöztetni magát a saját vágyaival szemben.
2011. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok pasi túl sokat vár el de semmit sem nyújt. Tisztelet a kivételnek.
2011. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az ember ilyen !!!! =) én már 4 napja nem szeretkeztem , nekem már elég rossz , mert megszoktam a jót =S
2011. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ne? Ha valami lehet k.urva jó, akkor a sima jó már nem elég. Mindig van hová fejlődni, ez az élet alapja. Aki meg sír, hogy nincs barátnője, az ne másokkal törődjön, hanem nézzen inkább magába egy kicsit.
2011. aug. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!