Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk többsége miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk többsége miért nem szereti a szőke hajú lányokat? Vagyis inkább azt, hogy szőke a hajuk? 20L

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 10:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%
11:06-os hát szőke.....mit vársz tőle? xĐĐĐĐ
2011. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

En amit hallottam errol, hogy " azert nem szeretik, mert a szokek ridegebbek, visszautasito a kisugarzasuk". En is szoke vagyok, de festettem mar be a hajam barnara es akkor tok atlagosnak ereztem magam. Szokekent pedig sokkal tobben megneznek. :) Ugyhogy szerintem szeretik a pasik a szokeket.

De a legfontosabb, hogy te erezd jol magad a hajszineddel.

2011. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem sokaknak azért nem tetszik, mert már annyira, de annyira unalmas, hogy a legtöbb lány szőkére festeti. Mondjuk most újra kezd divatba jönni a barna, fekete, vörös, de egy időben, úgy 5-6 éve gyakorlatilag alig volt, aki nem szőkített.

Amúgy van ennek ösztönös oka is: a szőkét túl sérülékenynek érzik, ezzel szemben "erősebb" génkészletűnek, megbízhatónak látják a barnákat.

2011. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
11:06 nem az eszemről kérdeztelek, meg ha ennyitől hülyének tartasz, akkor lény boldog ezzel a feltételezéssel
2011. aug. 12. 11:12
 15/19 anonim ***** válasza:
65%

"11:06 nem az eszemről kérdeztelek, meg ha ennyitől hülyének tartasz, akkor lény boldog ezzel a feltételezéssel"


Rendben van, nagyon boldog vagyok. Most halál komolyan 20 éves létedre, felteszel egy olyan kérdést, amit jó esetben egy 12 éves kislány tesz fel és akkor még neked áll feljebb? Úgy írod, mintha minden egyes férfi csak a szőke nőkre gerjedne és, akinek barna, vörös, fekete a haja, annak esélye sincs. Rohadtul nem számít a haj színe. Ha pedig azt hiszed, hogy ha szőkére fested a hajad és majd tolongani fognak érted, akkor ez csak az én feltevésemet erősíti.

2011. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, egyszerűen nem tetszik a szőke szín, inkább fekete vagy barna, vörös, ezekhez jobban vonzódom, egy szőke lányhoz nem is tudok vonzódni.

21f

2011. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Már legalább 5 ilyen kérdést olvastam itt, ha nem többet...

Olvasd el azokat kérlek, ugyanazok a válaszok jönnek vissza, mint itt.. köszike

2011. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a szőke csajok.
2011. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

12:06

nem igazán értem, hogy mi bajod van, vagy melyik kérdéshez szántad ezt a választ, de nem állok le vitatkozni veled. Szerintem semmi utalást nem tettem arra, hogy a barnák, feketék, vörösek labdába sem rúghatnak a szőkék mellett, sőt, ha tudnál szöveget értelmezni, észrevennéd, hogy pont az ellenkezőjéről dumálok itt.

ha megnézed az utánad írókat, láthatod,hogy van akinek egyértelműen nem jönnek be a szőkék. akkor mi bajod van ezzel a kérdéssel?

és örülök, ha boldog vagy:D

2011. aug. 12. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!