Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavaró egy lánynak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró egy lánynak? A penisemmel valami van,ezért olyan mintha egy rohamsisak lenne rajta. Sokszor hallottam,sokat olvastam,hogy orvos 5 perc alatt megcsinálja,de ha nem csináltatom meg nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Mennyire zavarja ez a nőket? Ha van valakinek ebben tapasztalata,kérem ossza meg.
2009. ápr. 12. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
fitymaszűkületre gondolsz?
2009. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
rohamsisak :D KAPITÁNY! :D
2009. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát de nem olyan?:D Am igen,arra.
2009. ápr. 12. 19:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csajt nem zavarná, de téged annál inkább abban a dologban, sztem... nekem is votl fitymaszűkületem, a műtét 3-4perc volt és nem éreztem semmit... nyissz :D és azóta nincs gond :)

19:33 vok

2009. ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát a lányt nem zavarja, csak neked lenne eléggé fájdalmas elvileg... Bár nem épp esztétikus, nekem biztos nem tetszene, bár nem zavarna...
2009. ápr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom az-e, a bőr alul le van tapadva,ezért csak a makk végéig jön a bőr.
2009. ápr. 12. 19:41
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az fitymaszűkület és kellemetlen tud lenni együttlétkor.

Ha ezzel megy a szex és nem fáj, akkor belefér, ám a tisztán tartása így gondot okoz, hiszen sok ártalmas kis lény bújik meg a makk gallérja alatt, amit gondosan ki kell tisztítani, mert nem csak magadnak, de partnerednek is sok kellemetlenséget okozol egy esetleges fertőzéssel.

2009. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen a másik. Tisztitani tudom,mert a bőrt ki tudom forditani,ami szerintem fura,nem hallottam még ilyet.
2009. ápr. 12. 19:54
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Maszturbáláskor fáj? Mert ha akkor nem, akkor elvileg nem fog akkor se, ha szeretkezel.
2009. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
azert az is attol fugg hogy-hogy maszturbal...van aki nem huzza le a bort a farkarol maszti kozben, en sem szoktam mindig. Szerintem menj el orvoshoz, mert egy kicsit ciki a fitymaszukulet, es azert a not is zavarni tudja ha le akarna szopni.
2009. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!