Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitcsinálnál ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsinálnál ha kiderülne a gyerekedről hogy homoszexuális?

Figyelt kérdés
attól ugyan az az ember akit te neveltél,pelenkáztál, szerettél.
2011. júl. 20. 23:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
medobnám 100000 ft-al és elküldeném "melegebb" éghajlatra
2011. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem csak egy szívtelen hülye ember dobná ezért el a gyerekét.

Én szinte mindenben ugyan úgy viszonyulnék hozzá az én szememben semmivel sem lenne kevesebb.

2011. júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
8%
Hát én elöször jól szájba rúgnám..aztán kidobnám otthonról...
2011. júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Semmit. Ha homi, akkor homi. Nem az én életem, nem az én döntésem.
2011. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Büszke lennék magamra hogy nem sikerült a gyereket a megfelelően felfogott nemiség irányába terelgetnem...
2011. júl. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
A benyögős embereknek nem tudom hogy van e gyermekük. De minden bizonnyal nincs. Aki a karjaiban tartotta, totyogott a gyerekkel oviba iskolába járatta, nyaralt segítette beszélgetett vele, szerette szülinapokat végigcsinálta stb stb Családja volt a gyereknek az szájba rugná és kidobná mert elmondja hogy meleg az nem ember hanem állat.
2011. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%
Agyon verném , aztán eltemetném a kertben.
2011. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%
Szégyen és gyalázat lenne az egészséges családomra és a népemre nézve de megtörtént :S... IRÁNY A MUNKASZOLGÁLAT KISFIAM!
2011. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Hmm érdekes. Nem is tudnátok mennyi meleg van vezető beosztásban aki keményen dolgozik és sok ember sorsáról dönthet:P Ezek meg itt elküldenék a sunyiba. Meg is érdemli az az ember aki kidobja a gyerekét az meg nagy karriert fusson be.
2011. júl. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Igen ugyan az az ember marad aki eddig volt csak a saját neméhez vonzódik ennyi..

Szerintem én megpróbálnám észhez téríteni hogy csak téved vagy ilyesmi, de ha valóban az lenne akkor, nem is tehetnék ellene semmit... a szomszédunkban van egy meleg férfi és a szülei már elég idősek..mindig kérdezgeti tőlem az idős bácsi hogy van-e már barátom meg hogy udvarolgatnak-e...Talán ő se fogadta el eleinte a fiát, és én úgy érzem h mert ilyeneket kérdezget tőlem ezzel próbálja leplezni h a fia "más".(viszont nagyon szereti és nem dobta ki emiatt sohasem!!!)

Én elfogadni sohasem tudnám (főleg az apák nehezen vagy egyántalán nem, szerintem), de a gyerekemet mindig ugyanúgy szeretném..(mostani véleményem alapján)

17/L

2011. júl. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!