Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejthetném el?

Figyelt kérdés
Évek óta van egy barátnőm, a jövőnket tervezgetjük, nagyon jól megvagyunk, szerelmes vagyok, minden tökéletes, de körülbelül egy éve megjelent az életemben egy másik lány, akivel szorosabb kapcsolatot nem ápolok, de valami megfogott benne, a stílusa, kinézete, az egész lány, és nem tudom elfelejteni, akárhogy próbálkozom. Néha eljutok egy bizonyos szintig, amikor már alig gondolok rá, de aztán újra feltűnik az életemben, és kezdődik minden előröl. Rosszabbítja a helyzetet, hogy ősztől nagy valószínűséggel többet fogom látni, és félek. Szégyenlem magam nagyon, savazzatok le nyugodtan, hogy milyen egy ember vagyok, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Nagyon szeretem a barátnőmet, nem fogom ezzel összetörni a szívét, de már lassan minden nap úgy ébredek, hogy összeszorul a szívem, hogy megint rejtegetnem kell a nem kívánt érzéseimet.
2011. aug. 12. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez az élet sajnos. :(


Velem is volt már ilyen, de neked kell meghoznod a döntést magadban. Kit szeretsz jobban, kivel szeretném lenni inkább?

2011. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Húú hát elég gáz helyzetben vagy az biztos.. hány éves vagy amúgy ? Ha tényleg a barátnődet szereted tiszta szívedből akkor a másik lánnyal szakítsd meg a kapcsolatot teljesen.. nincs olyan hogy nem lehet.. mert mindenre van megoldás... kerüld őt.. és úgy érzed több is kialakulhat ezzel a másik lánnyal ? Mert ha igen akkor már régen rossz. A barátnőd nem érdemli meg hogy becsapd őt. De azért ezzel mégsem állíthatsz oda. :/ én azt mondom kerüld a lányt ha pedig még így is hiányzik akkor vigyetek a barátnőddel valami ujjat a kapcsolatotokba mert lehet azért érzel vonzódást a másik lány iránt mert valami ellaposodott köztetek de ezt még szerintem helyre lehet hozni.. egyébként hogy hogy többet fogod látni ezt ki tudnád még bővvebben fejteni ? és azt hogy hány éves vagy ? köszi egy 22 /L
2011. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hájjájj, ez nagyon rossz helyzet :S sztem nyomd el magadban ezt az érzést... én is voltam hasonló helyzetben... ha a bnődet szereted, márpedig ezt írtad, akkor el kellene felejtened a másik lányt. de nyugodj meg, sztem ezt csak azért érzed, mert régóta együtt vagytok a bnőddel, és ez a lány "újabb", ezért érezheted ezt... miért fogod am többet látni? 21/L
2011. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ugyanabba a suliba fogunk járni. Egyébként a jelenlegi párommal nem laposodott el a kapcsolatunk, egyszerűen a másik lányba sok olyan dolgot látok, ami a barátnőmbe nincs. 20F
2011. aug. 12. 20:38
 5/12 A kérdező kommentje:
1 éve próbálom elnyomni ezt az érzést..
2011. aug. 12. 20:39
 6/12 anonim ***** válasza:
hát akkor mi lenne, ha egy kicsit egyedül lennél? külön a bnődtől, hogy megtudd, hiányzik-e, kell-e neked, mit is érzel pontosan a lányok iránt.?
2011. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk, hogy egy luxusszállodában vagy, és fantasztikus kaját eszel az erkélyen. Minden rendben van, de kellene egy kis só. Emiatt inkább átköltöznél a szomszédos sóbányában egy tárnába? Mert ha igen, utána már kiadják másnak a szobád, és nem mehetsz vissza!
2011. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Évek óta van egy barátnőm, a jövőnket tervezgetjük, nagyon jól megvagyunk, szerelmes vagyok, "


Negaragudj,de te NEM VAGY SZERELMES a jelenlegi barátnődbe...Ez az igazság...


Én már szakítottam ilyen miatt,nagyon nehéz volt szakítanom,de megtettem a lépést.Tedd meg te is.Hidd el jobb egyedül,addig összeszeded a gondolataidat,és kitalálod,hogyan közeledj a másik lány felé!

Amíg nem szakítasz fel fog teljsen őrölni ez az állandó rejtegetés,és csak rosszabb lesz.Az ilyenek miatt szokott megtörténni a megcsalás.

2011. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

20:44


nagyon jó hasonlat, csak hogy ez a bánya egy számomra rejtélyes és kihívásokkal teli bánya, a kíváncsiság pedig mindenkit vezérel


21:01


talán igazad van, de ha szakítok, és közelednék a másik lány felé, lehet, hogy sikertelenül, akkor életem végéig bánnám, hogy emiatt elhagytam életem szerelmét

2011. aug. 12. 21:06
 10/12 anonim ***** válasza:

"kíváncsiság pedig mindenkit vezérel"

Na igen, és amúgy megértelek, de a kíváncsiság addig tart, amíg megismered a tárgyát. Arra akarok kilukadni, hogy rendben van, hogy izgat a dolog, de legyünk őszinték: vagy-vagy. Illetve megteheted, hogy fű alatt átruccansz a másik csajhoz, de kockáztatnád a mostani kapcsolatod?

Meg azt írtad, "nagyon jól megvagyunk", ez azt jelenti, hogy hosszabb távú is lehet. Egy rövid kalandért ezt feladnád? A másik csajjal nem biztos, hogy hosszútávon jól meglennétek. :)

2011. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!