Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » áh. Nagyon gáz. Hogy felejthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

áh. Nagyon gáz. Hogy felejthetném már el végre?

Figyelt kérdés

Lehet hogy rossz témában írtam és lehet hogy kicsit gáz a kérdés de... A Star Wars nevű filmből teljesen belezúgtam Mark Hamill(Luke Skywalker)-be... de tom hogy már teljesen nem úgy néz ki. De akkor is mindig rá gondolok és ez már nagyon zavar hogy felejthetném már végre el?


(hülye válaszok nem kellenek!)


2010. aug. 12. 09:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nézz helette Star Trek-et.
2010. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
*ly
2010. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát, érdekes!


Velem is volt hasonló, igaz én nem mondanám szerelemnek, de mégis irtó tetszett egy srác (sorozatból).

Próbálj itt az életben keresni valakit, és tuti egyből elfelejted! :)

Én abszolút megértelek...

2010. aug. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Végre! Valaki megért :D barátnőmnek is 'Tetszik, De azért annyira nem...
2010. aug. 12. 10:04
 5/17 A kérdező kommentje:
Már teljesen azt hittem hogy mindenki hülyének néz :S
2010. aug. 12. 10:05
 6/17 StephanieXx ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szép a plátói szerelem, de gondolj bele, a valós életben úgysem kellenél neki, kár álmodozni...
2010. aug. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
tudom...
2010. aug. 12. 10:17
 9/17 anonim ***** válasza:
Szia megértelek ilyen velem is volt, csak az még gázabb xDegy animébe:DKeress vki mást a környezetedben és ennyi;)
2010. aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Igen, megértelek! :)

Én mindig arra gondoltam, hogy talán még látni sem fogom élőben, nem hogy kapcsolat legyen közöttünk.... De mégis néha elábrándoztam, hogy mit csinálnék ha csak találkoznék vele stb stb. Hát, gyerekes igen.. De ábrándozni nem bűn és nem hiszem , hogy te vagy én lennénk ezzel csak így.

Menj el bulizni, ismerkedj VALÓS srácokkal akiknél még esély is van.

Sok sikert!!

3. voltam.

2010. aug. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!