Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek attól lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek attól lehet gyönyörű egy lány, hogy kerek az arca? Vagyis nem kerek, hanem babaarc.

Figyelt kérdés

Pl. mint selena gomez

Nagy barna szemek, vastag száj, szép, hosszú barna haj.

Ez lehet gyönyörű?

Vagy pedig még a semmi extra kategóriába tartozik?


2011. aug. 13. 14:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Babaarc az nagyon cuki. De nem az a példa, amit a kérdező írt, hanem pl. olyan arc, mint ami annyak a nőnek van, aki a Hunger games c filmben játsza a főszerepet, a kis ijjászlány. Na neki igazi gyönyörű babaarca van. A pofikája olyan kis kerekded, olyan puszilnivaló! az olyat nagyon imádom, vannak ilyenek, és eszelősen szexisek, aranyosak. A nem babaarc alatt inkább az olyan beesett arcú nőket értem, vagy akinek olyan csontosabb az arca, illetve vannak akiknek karakteresebb arcvonásaik vannak, de mindegyik kategoriában vannak nagyon szépek. Egyik sem hátrány.
2012. aug. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Vastag ajkaim vannak, óriási zöldes szemeim,kisebb szempilla kombóval, régebben nem volt ennyire baba arcom de ez így elég fura hogy 16 éves koromra alakult ki:D

Az arc formával úgy vagyok vele hogy olyan kör és ovális keveréke,mikor hízik kör lesz,mikor fogyok ovális féle, amúgy énis babaarcúnak mondanám magam+ majdnem derékig érő hajam van

Ha fiú lennék a cuki baba arcú csajokra pályáznák mert még attól hogy lány vagyok, iszonyatosan cuki ha egy lánynak babapofija van😍 és ha mellé tökéletes a bőre, sokkal jobban mutat és szebb is mint egy nem baba arcú lány:)

Még nekem az orrom is elég pisze, és ezis hozzá járul a baba archoz, büszke vagyok rá:)

2018. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!