Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy gyönyörű lány de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy gyönyörű lány de nem tudom hogy kezdjem Pár trükköt mondtok?

Figyelt kérdés
Fcaebook-on beszélgettünk de csak keveset nagyon nemtudok róla semmit és ha most kérném hogy találkozzunk szerintem nemet mondana még.(a szokásos Szija mizu? semmi Veled? semmi) után milyen témákat kellene feldobnom? a jó a csöcsöd kő kóla meg stb... szöveget hagyjuk pls :)
2011. júl. 18. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele minél többet és mikor már kicsit jobban ismeritek egymást, utána hívd el találkozóra.
2011. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"ha most kérném hogy találkozzunk szerintem nemet mondana még"


- Akkor mit szeretnél még? Ha így van, nem jössz be neki. Ezen pedig semmilyen facebookos szöveg nem fog segíteni, főleg az alapján, milyen kép alakulhatott már ki rólad.

2011. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az jó a segged kő kóla!:D:D dee a csöcsös se rossz:D hát nemtudom de én ugygondolom hogy a trükkök cegy csajozásnál olyanok hogy ha bejön a csajnak direkt beveszi a horgot ha meg nem akkor csak mégjobban megveti mert ők se hülyék sőt elmondom én már tapasztaltam hogy rájönnek minden titkodra barátnőikkel kibeszélhetnek ugyhogy nem olyan hülyék kők szerintem csináld igy ösztönből megérzésből vagyh ogy a szia mizu semmi után valahogy szép lassan rávezeted a témára őt:D18/F
2011. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A barátom elkérte az msn címemet iwiwen úgy kezdődött. Elkezdtünk beszélgetni, mindenféléről. Egyre több lett az évődés, viccelődés közöttünk és végül elhívott hogy találkozzunk. Már vártam mikor jön fel msn-re onnantól :P
2011. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de annyi h nincs még vel témám mert mikor dumáltam vele akkor az jóvolt :D csak vmi ürügy kéne h ráírjak :P
2011. júl. 18. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:
kicsit beszari vagy...ilyenkor a szemebe kell mondani h jol nez ki.. Olyamit is mondj hogy szoktam gyurni..de csak hogy maradjak le tőled mellbedobassal...aztan kuldj egy kepet neki amin valami testepito van rajta..es a te fejed vagd oda gagyin paintel..hidd el ezen nevetni fog..es ha viccesnek tart lesz tema...eszteni nem veszithetsz..hiz nem ismered...
2011. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hívd el találkozni és kész! Én is így jöttem össze a legutóbbi csajommal... fészen rámírt, én meg vissza, hogyha dumálni akar, talizzunk. Az is lett:)
2011. júl. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:D
2011. júl. 18. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!