Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy koptassam le, ha egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le, ha egyszerűen nem érdekel?

Figyelt kérdés

Egyik nap egy nagyon jó partin kicsit beálltam, és kavartam egy sráccal, de aztán rájöttem, hogy héj, csak az alkohol miatt tetszett, amúgy büdös, csúnya és bunkó is. hogy mondjam el, hogy azért ne sértsem meg annyira?

ez volt az első ilyen eset...

17/L


2011. aug. 13. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kend rá te is az alkoholra...

Egyétek meg együtt, amit ti ketten főztetek. Csak az igazat mondd neki. Normálisan.

2011. aug. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
gratulálok ribanckám gyere hagy ba.sszalak meg.
2011. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

... Most miért kell leszólni, nyilván ti sose ittatok, és sose kezdtetek ki olyan csajjal akire reggel ránézni se bírtál volna...

Mondd meg neki, hogy túl sokat ittál, és nem szeretnél a továbbiakban beszélni vele. Pont. Aztán tiltsd le.

2011. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ittam sokat sajnos. Még szép nőre sem tudtam ránézni utána.:D (pasira meg főleg).
2011. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
amúgy ha eléggé bunkó akkor minden lelkiismeret furdalás nélkül elküldheted a francba:D
2011. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!