Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most őszintén szerintettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén szerintettek létezik olyan, hogy egy hosszu kapcsolat alatt csak aztaz egy embert szeresük és kivánjuk?

Figyelt kérdés

Itt konkrétan arra gondolok ,hogy akik mondjuk már több éve évtizede együtt vannak azzoknál nem fordulhat elő ,hogy beleszretnek másik emberbe vagy éppenségel szexuálisan vágynak másra! Mert ugye a szerelem az olyan dolog ami magátol jön és az ember nem tud harcolni ellene.Persze ennek elenére mondjuk mégis együtt marad a párjával.

Vagy ezzek csak fellángolások inkább mert mondjuk már nem olyan a kapcsolat?


2011. aug. 13. 22:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Hibákért elnézést kicsit kapkodtam:)
2011. aug. 13. 22:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Te se voltál még szerelmes ha így állsz hozzá...
2011. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy ne kívánnánk meg más nőt vagy férfit ( ki kihez vonzódik ), de szeretni igen is lehet csak a párunkat, így ezáltal lehet hosszabb távú párkapcsolatot létesíteni.
2011. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Édesapám 30 év házasság után is szereti édesanyámat. Szerelmes belé. Ritka, de létezik.
2011. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4 éve vagyunk együtt, és fülig szerelmesek vagyunk egymásba... Nekem a barátom volt az első, de meg se fordult soha a fejemben, hogy kipróbáljak mást, és nem is tetszik soha más, pláne nem vonz senki más szexuálisan... Őt szeretem és Vele akarom leélni az életem...

De tudom, 4 év még nem olyan sok idő, viszont van egy sokkal jobb példám is: egy ismerősöm 18 (!) éve van együtt a feleségével, elsők voltak egymásnak, 14 éve együtt is élnek, mégis most is úgy néznek egymásra, úgy viselkednek együtt, hogy le se tudnék tagadni, hogy mennyire szerelmesek...

Én hiszek benne, hogy ha az ember megtalálja élete párját, onnantól nem létezik többé más, nem kell többé más, nem szeretnek bele másba és pláne nem vonzódnak másokhoz szexuálisan...

20/L

2011. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem undorító és hazugságra épül az a kapcsolat amelyiknél mást jobban kíván valamelyik a párjánál, vagy esetleg nagyon elhanyagolhatta magát, hogy ezzel alázzák meg, hogy mást jobban kívánnak.
2011. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Amugy ez csak egy kérdés volt véleményekre voltam kiváncsi! Az első válaszolonakl pedig üzzenem én már voltam szerelmes én egyszerüeen imádok szretettet adni !
2011. aug. 13. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!