Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz róla? Kép alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz róla? Kép alapján vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 14. 17:51
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
ez édes? egyszerű partilotyó, a legközelebbi buliba ilyenből 3 jut 10 nm-kénz :D
2011. aug. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
még egy skacc,aki féltékeny,csak ketten vagytok :_D
2011. aug. 15. 08:37
 23/37 anonim ***** válasza:

Nna, nem is foglalkoztam volna többet a kérdéssel, ha nem írod be a legutóbbi kommentedet, kedves kérdező... *nagylevegőtvesz* és most anyarozs leszek, és nem mondok rád valami igen csúnyát, ehelyett viszont bőven fejtsd ki, hogy miből szűrted le azt az állítólagos féltékenységet. Komolyan mondom, tényleg kíváncsi vagyok. Ha nem teszed, elkönyvellek valami csak rettentő lealacsonyító kifejezésekkel jellemezhető személynek.


Ja, és azt azért hozzátenném, hogy véleményt kértél, és kaptál. Az, hogy nem olyan, mint amit hallani akartál, nem jelent semmi rosszat.


Az első "féltékeny"

2011. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

"Ha nem teszed, elkönyvellek valami csak rettentő lealacsonyító kifejezésekkel jellemezhető személynek. "


Ez is nagy intelligenciára vall!Zsarolsz? xD Abból haver,hogy te vagy,majdnem az egyetlen,aki negatívan nyilatkozott.Nagyon az ellenkezője illik a csajra,sokak véleménye(akik ismerik és nem ismerik egyaránt)szerint. :__D Na de tényleg igazad van az utóbbiban,köszönöm a véleményedet,ezt kértem.Kit érdekel,hogy milyen.Csőség!

2011. aug. 15. 20:33
 25/37 A kérdező kommentje:
Ja meg sok "partilotyót" láttam már én is,elhiheted,vannak,mint a szemét.Szerintem ha összetennénk egy olyan képen szereplő csajjal nagy lenne a különbség. XDD
2011. aug. 15. 20:35
 26/37 A kérdező kommentje:
bocsi,te "divatribit" írtál..De amúgy,még egyszer,semmi probléma.Kösz a választ! :D
2011. aug. 15. 20:36
 27/37 anonim ***** válasza:
Na, látom az érvelés már nem megy, ha kéne. Mindegy, mindenesetre köszönöm, hogy bizonyítékot, és afféle felhatalmazást szolgáltattál arra az esetre, ha ostobával kerülök szembe, és jól lecseszem őt emiatt, hiszen itt van, hogy hiába próbálom szép szóval, nem hat, úgyhogy nyugodtan hordjam el mindennek, hátha az eljut a pöttöm agyacskájáig. De minimum rosszul érzi magát, ha szerencsénk van, párosítja az ostoba tettével, és nem fog ezután hasonló ostobaságokat csinálni. Színtiszta idomítás.
2011. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Miért nem felelt meg neked?Én meg minden esetre azt látom,hogy nagyon okos vagy..vagyis annak hiszed magad.Örültem a szerencsének!
2011. aug. 15. 20:47
 29/37 anonim ***** válasza:
Az nem felelt meg, hogy még mindig nem magyaráztad meg, miért mondtad azt, hogy féltékenyek lennénk! Majd' mindenki ezt mondja, ha egy állítólag szépjó dolgot bírálunk, de sosem magyarázza meg, miért. Gondoltam megpróbálom, hátha megtudom, mert bevallom, ezt nem értem, de sajnos ezexerint te sem tudod, mit miért mondasz.
2011. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

" Abból haver,hogy te vagy,majdnem az egyetlen,aki negatívan nyilatkozott.Nagyon az ellenkezője illik a csajra,sokak véleménye(akik ismerik és nem ismerik egyaránt)szerint.


Ja meg sok "partilotyót" láttam már én is,elhiheted,vannak,mint a szemét.Szerintem ha összetennénk egy olyan képen szereplő csajjal nagy lenne a különbség. "


Kérdezhetek még valamit?Te általánosban hányast voltál szövegértésből?

2011. aug. 15. 21:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!