Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A rosszfiúk szemetek, de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rosszfiúk szemetek, de már a jófiúk is azok. Mi van ezzel a világgal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 16:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
azok csak báránybőrbe bújt farkasok
2011. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy jófiú rosszfiú? (mondjuk nem szeretem ezeket a kategorizálásokat, de akkor sem értem.)
2011. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
Sok hisztis pics@ jó dolgában azt se tudja mit akar. Ez van a világgal.
2011. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez már én is észrevettem...vagy az aki mi jó srácnak gondolunk, nem is annyira jó..:s
2011. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
akit*
2011. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
17:07 - akkor itt inkább az emberismerő-készségeddel van a gond, vagy az értékrendeddel (értsd: túl magas elvárások)
2011. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Aki jófiú, az nem szemét. Világos?

Maximum a sok kudarc után megpróbálja lemásolni a többieket, mert unja, hogy a csajok keresztülnéznek rajta.

2011. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Mindenki AZT akarja. Csak ezt nem veszed észre. Van aki sunyi módon eltitkolja, visszafojtja - ez a "jófiú" és van aki kimutatja - ez a "rosszfiú".

Na most válassz a kettő közül, melyik a jobb.


F

2011. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

Tököm tele van az ilyen és ehhez hasonló kérdésekkel.

Egyfolytában megy a sírás, hogy kihasznált, megcsalt, csak egy szex volt....

Ha egy Férfi egy Növel normális, akkor az esetek 70%-ban ki van kiáltva b*zinak vagy unalmas f*sznak, már ha egyáltalán észreveszik öket.

Nem a rosszfiúkat kell keresni és meg lesz oldva probléma, csak az a nagy gond, hogy lehet az ember bármennyire jó fiú, majd jön egy rossz akivel lelép a Nö.


Valóban, egyre undorítóbb a világ.

2011. jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szemét, ha akarod teszteld le :D
2011. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!