Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni állandó menstruációkor?

Figyelt kérdés
Egy hetenként jön meg a menstruációm és már nagyon idegesít, meg le is fáraszt fizikailag. A nőgyógyász azt mondta, hogy szedjek fogamzásgátló tablettát, mert az segítene helyreállítani a rendszert, viszont csomó ismerősömnek még jobban felbolygatta a hormonháztartását, 2 hónapon át tartó állandó menstruáció lett az eredménye. Nem mellesleg, amit felírt tablettát megközelítőleg 10 ezer ft, és ha jól tudom, a fogamzásgátló tablettákat 3 hónapig minimum kell szedni ahhoz, hogy megváltoztassa a hormonháztartást. (de lehet, hogy rosszul tudom). Volt már valakinek hasonló panasza? És ha igen, akkor mi a teendő? Esetleg vannak olyan gyógyszerek, amelyek a gyakori menzeszt stabilizálja? Köszönöm előre is a válaszokat (:
2011. aug. 15. 08:42
 1/10 anonim válasza:
0%
nogyogyasz
2011. aug. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tudod mit nem értek? Mondott valamit neked egy orvos és te ezt a barinőid sztoriai alapján akarod megcáfolni... Mégis ki tanult évekig a témáról???

Na mindegy is...


Az, hogy 10ezer a tabi, ez 3 hónapra vonatkozik, mivel egy dobozban három havi adag van.


Az, hogy más siemrősödnek esetleg megbolygatta annyi, hogy kismillióegy féle tabi létezik, váltaniuk kell egy nekik valóbbra és kész. Plusz lehet, hogy ők ilyen olcsó pár ezer forintos sz@rt szedtek.

2011. aug. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Maszek orvos, és le vannak szerződtetve bizonyos gyógyszergyártókkal, optimális esetben pedig pont azokkal, akik a legborsosabb áron adják a gyógyszereket :)
2011. aug. 15. 08:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Na és? Ha viszont azt akarod, hogy jobb legyen a helyzet, ez van.
2011. aug. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha hetente jön meg a menstruációd,akkor szerintem az orvosnak küretre kellett volna küldenie.(mi így tanultuk)Menj el egy másik orvoshoz.
2011. aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem drága gyógyszerekre és írtam is kérdésbe, hogy esetleg tud-e valaki, valamilyen jól bevált gyógyszert? :)
2011. aug. 15. 09:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, az ORVOSOK tudnak jól bevált módszert. Nem hiszem el, hogy egy tök idegen embernek, lehet az akár 11 éves, jobban hiszel, mint egy orvosnak, aki ezt tanulta évekig. Ha nem tetszik ez a megoldás, akkor ne vedd meg a tablettát és szenvedj hetente. Ha ilyen h.lye vagy, akkor szenvedj csak.
2011. aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kipróbálhatsz különböző teákat-pl a cickafarktea sok női panaszt megoldhat,csak jól kell használni.Nézz utána.

Van még az akupunktúra is,és különböző tornák a menzesz beállítására-például a lehíresebb iylen torna az AVIVA.

Azért nézd át a különböző alternatív megoldásokat is..


De nem vagyok szakértő annyi biztos,hogy a helyes étrend és a torna is jót tesz.

Én azért elmennék egy teljes vérképre és hormonvizsgálatra a helyedben,biztos ami biztos alapon!


Én sem vagyok a gyógyszerezés híve,8 évig szedtem fog.gátlókat és semmilyen problémám nem oldotta meg.Már bánom,hogy az első orvos szinte alig vizsgált meg,mondott egy fals diagnózist és szedette velem a gyógyszert.És a 8év alatt több orvosnál is voltam..Szóval én a másik véglet vagyok...

2011. aug. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát először is keress egy dokit, aki megvizsgál, és kideríti, hogy mi az oka az állandó vérzésnek.

Tény, hogy ilyen esetben nem mindig a tabletta a megoldás, hiszen az nem helyrerakja, hanem elfedi a problémát. Viszont az sem normális, hogy hetente vérzel. Előbb-utóbb vérszegény leszel miatta.

Tehát keress egy alapos dokit, aki megvizsgál, aztán aszerint ír fel vmit. De lehet nem úszod meg a fogamzásgátlót.

2011. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
AZONNAL MENJ ORVOSHOZ!!!! természetesen másikhoz... ez nem játék... egy ismerősöm így halt meg... leukémiás volt(ezt nem vették észre), és nem maradt abba a menstruációja... aztán azt mondták az OKOS, DIPLOMÁVAL RENDELKEZŐ orvosok, hogy mandulagyulladása volt.... aha, 3 hétre rá meghalt. Nem ijesztgetni akarlak, de inkább cserélj orvost, és keresd fel minlá előbb!
2011. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!