Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartja egy lány cikinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja egy lány cikinek ha nem csókolózott még?

Figyelt kérdés

Beszélgettem több lánnyal is már, de eddig még csak msn-en. A legtöbbjüktől azt hallottam hogy csókolózott már, de a legdurvábbtól olyat hallottam hogy: Lehet hogy ciki, de még nem csókolóztam 16/L....Ez nem valami verseny kéremszépen.

Más:

Ugyan én sem csókolóztam még, de szeretnék nagyon, de nincs kivel :( .....

De amit meg a legjobban szeretnék kipróbálni az a szex, csak...nem tudom egyetlen egy olyan csajt aki meg bevállalná...persze védekezés az alap lenne

17/F


2009. ápr. 14. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Se a szex, se a csók nem verseny. Azzal és akkor, akivel és ahol jól esik. Senki nem fog pisztolyt tartani az emberek fejéhez, hogy csókold meg, vagy megöllek!!!! Nem tudom miért érzi cikinek... Valószínű CSAK azért, mert a környezetében élők már csókolóztak ilyen idősen. Ennyi. De ez semmit nem jelent.
2009. ápr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem ciki,nem kell elhamarkodni ezeket a dolgokat.

a szexet is és a csókot is kizárolag olyannal csináld aki méltó rá. :)

2009. ápr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Én ezért a médiát tartom felelősnek. Ott megy mindig, hogy ez kavar azzal, meg hogy 13 évesen elveszti, és ezt látva úgy érzik, hogy nekik is kell, ha meg nem teszik lemaradnak.
2009. ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért tartja cikinek egy lány 16 évesen, hogy nem csókolózott még, mert a környezetében már szinte mindenki más túl van ezen és sok más mindenen is. (Abba nem mennék bele, hogy hányan csak kamuzzák azt, hogy nem szüzek.) És az ember, főleg fiatal korában nem szeret kilógni a sorból. Egyébként meg nehogy azt hidd, hogy nem verseny. A mai fiatalok között minden arról szól, hogy az enyém legyen a legnagyobb, legszebb, legdrágább, én legyek a legmenőbb stb...


Én 18 is rég elmúltam, amikor először csókolóztam. De én nem éreztem cikinek, habár másoktól kaptam szép dolgokat, hogy hogyan lehet, hogy ennyi idősen még nem volt senkim. De engem nem érdekeltek. Tudtam, hogy eljön az én időm is, és az én kiszemeltem is. Na vele meg is történt, és csodálatos emlék lesz, amíg csak élek, mert fel voltam rá készülve, nem idegeskedtem, nem azon járt az eszem, hogy nehogy elrontsam, és tudtam, hogy a srácot sem zavarja, hogy még nem csókolóztam. Csak azt tudom mondani, hogy legyél nyitott, járj szórakozni (nem feltétlenül discoba), és lehet, hogy már holnap betoppan a szerelem. És ne kipróbálni akard a szexet, hanem átélni a gyönyört egy olyan lánnyal, akit szeretsz. Kitartást kívánok neked a kereséshez, remélem, hogy hamar megtalálod a szerelmet. Ja és nem vagyo elkésve semmivel. Ne dugd homokba a fejed, de ne akarj minden áron megdugni valakit. Türelem, rózsát terem. Régi mondás, de igaz.


19/L



U.i.: Ja és még én sem voltam fiúval.



U.u.i.: Ja és nem érzem cikinek, akármit is mondanak mások.

2009. ápr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!