Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemtudom mért van ez velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mért van ez velem. :S Tetszik nekem egy lány. A szülinapján részeg volt és csókolózott egy tényleg nem ócsárolás szakadt csöves sráccal, és én ott álltam melletük és néztem és nagyon elszomorodtam. Mért lehetett ez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pont azért, mert részeg volt. Ha ráadásul nem is egy nagy ivó, csak ritkán kerül sor ilyesmire, nem ismeri a tűréshatárát, így megárthatott neki. Jó az ilyesmi nem mentség, de ilyenkor az önkontrollját is igencsak el tudja veszíteni az ember. Meg lehet, hogy még valamennyire tetszett is neki a srác.

Egyáltalán tudja, hogy tetszik neked és neki is tetszel?

2011. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nemtudja 16 éves én 14 és minden "partyn"isznak.de a kérdés is h "mért esett ez rosszul,mért lettem szomorú" de azértment a kicsikéz
2011. jún. 14. 14:34
 3/8 anonim ***** válasza:

mert érzelmes vagy, és fiatal.

olyan embert keress aki veled akar csókolózni és nem mással :) meg persze aki nem részeg :))

2011. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de annyira szomorú vagyok miatta
2011. jún. 14. 16:56
 5/8 anonim ***** válasza:

hát igen :( megesik. nem tudom.. ilyenkor némi beszélgetés szokott segíteni. valamennyit.

de hát sokkal jobb nem lesz.

2011. jún. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
attól függ mennyit ivott, ha még tudott állni és úgy csókolóztak akkor még magánál volt, de ha már fetrengett atom részegen, és nem bírt felállni sem, akkor rá lehet legalább 90%-ban a piára fogni.
2011. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
esett-kelt dehát úgylátom semmit tenni nem tudok már...:(nagyon szépen köszönöm a válaszokat
2011. jún. 15. 12:07
 8/8 anonim válasza:
Szerintem menj el a kövi bulira is itasd le és kúrd meg. ja az se segít akk bassz be te is.
2012. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!