Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek az olyan lányokról akik nem nagyon járnak el bulizni, kevés haverjuk van de csinosak és intelligensek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 19:46
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Lehet valami szexmunkás Svájcban.

Remélem nem vagytok Góthok..

kor?esetleg kép?

2011. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Békés megyei vagyok 18, csak, hogy félreértés ne essen nem feltétlenül pasit akarok magamnak szerezni de azért szívesen ismerkedem (ja és nem vagyok szexmunkás,csak elővigyázatos, ezért nem rakok ki képet :))
2011. aug. 15. 20:25
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is ilyet kerestem. Kár, hogy nagyon ritka. Én hasonló életvitelű fiú vagyok; nem bulizom, nem iszom, nincsen haveri köröm, mert nem jövök ki a korosztályommal, ugyanakkor nincs gond a kinézetemmel és szertintem az eszemmel sem (ki tudja?).


Szóval én bírom az ilyen lányokat. :)

20/F

2011. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok... és a barátom imád:)nekem azért van kevés barátom mert nehezen nyílok meg.bulizni meg annyira nem szeretek. De szerintem ezzel nincs probléma és a fiúk igenis érdeklődnek...de nem hiszem hogy azért mert okos vagyok, vagy azért mert keveset járok bulizni. Csak azért mert egy picit talán jobban nézek ki mint az átlag...és először csak ez számít...ha meg már megismert akkor mind1. Mindig az első benyomás a legfontosabb és az a kinézeted vagy a kisugárzásod.
2011. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
ja 18/l
2011. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Szeretem, ha ilyen egy lány, sokkal többre becsülöm, mint az olyan ribancokat, akik minden éjjel a disco-ban rázzák a se*güket, és mindenkivel megba*zatják magukat. Egyébként én is barátnőt keresek, szóval nyugodtan írhatsz privit, ha akarsz :).


19/F

2011. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
rokonlelkek vagyunk! :D
2011. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
azt hogy ez nem a valóság, csupán egy álom...
2011. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
van ilyen csaj?? akire ez mind ráillik?? :)
2011. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 Solarian ***** válasza:
Végre egy értelmes lány aki nem csak egy sombat esti partyp*csa!
2011. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!