Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek az olyan lányokról akik nem nagyon járnak el bulizni, kevés haverjuk van de csinosak és intelligensek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 19:46
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Akinek ilyen lány kell írjon. :)


20/L

2011. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

en is ilyen lany vagyok. soha nem voltam meg diszkoban, buliban parszor, de akkor is sulibuliban. csak egy baratnom van es a baratom, csak rajuk szamithatok. a baratom buszke arra, hogy ilyen baratnoje van, mint en, nem bulizik, nem dohanyzik, nem iszik es meg csinos es szep is. nem vagyok egy eszkobajn, de full hulye sem vagyok. szeretek olvasni es muvelodni. :) a baratom is hasonlo stilusu.

bocsanat az ekezetert, telefonrol potyogok.


19L

2011. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Az ideális lány.

Egy Békés megyei fiú.

(Kár, hogy 4 évvel fiatalabb vagyok. :)

2011. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Eseteim az ilyen lányok, viszont tapasztalatim szerint, sajnos kicsit zárkozottak, bizalmatlanok és ezáltal képtelenek "visszajelezni"


20F

2011. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon csipem az ilyen csajokat, de valahogy mindig az ordas r*bancokat sikerült eddig kifognom.. :S
2011. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Már volt dolgom több ilyen stílusú lánnyal és olyat tudnak művelni a hálószobában, amit bizony a nagyszájú, felszínes, bulipi*s*k NEM! Ez sem utolsó szempont :)

28/F

2011. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Evelynxx ***** válasza:

Örömmel tölött el, mikor a kérdést + a válaszokat, hozzászólásokat olvastam, hogy vannak még ilyen lányok, meg hogy mennyire becsülik őket.


Én ilyen vagyok, bár kicsit visszahúzódó, és nehezen nyílok meg, ezért nincs sok barátom, de nem bánom, nem is vágytam nagy baráti körre, csak igaziakra...:)


16/l

2011. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
bnő típus ;)
2011. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 Mr.iglo ***** válasza:
Én bnőm is ilyen!!! nem bulizik, ránézel aztmondod hogy egy buta szőke plázap*csa.... elbeszélgetsz vele és rájössz h intelligens sőt kimondottan okos, nemszeretbulizni... és bombázóóóóó!!
2011. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

az ilyen tipusú lányokra álltalában jobban lehet számítani és kevesebbszer bántanak meg,ez a tapasztalatom! nekem vannak ilyen barátnőim! az egyik úgy tekint rám hogy neki én vagyok a legjobb barátnője! (a teljes leírás illik rá!) tényleg jóba vagyunk nagyon megbízunk egymásban de én nem tudnék az ő legjobb barátnője lenni mert rettentően hiányolom belőle az ilyen fajta pörgést és azt hogy egyáltalán nem bevállalós! ha sikerül is elrángatnom valahova 11 kor már mindig hazamegy... én viszont olyan típus vagyok aki általában reggelig "nyomja" meg én imádok táncolni és benne lenni kisebb nagyobb hülyeségekbe, olyan dolgokba amikbe benne van pl: a lebukás veszélye/izgalma ... fiatal vagyok (úgy érzem normális gondolkodású ) és nekem még nagyon is igényem van a bulizásra szórakozásra és a pörgésre na meg az olyan egyénekre akik szintén így gondolkodnak... úgyhogy én az ilyen típusú embereknek ezen tulajdonságát nem tartom kifejezetten pozitívnak... :/

18/L

2011. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!