Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek őrjítő vágyat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek őrjítő vágyat egy 13 évvel idősebb pasi iránt?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, és van egy 35 éves pasi, akiért teljesen odáig vagyok! Iszonyatosan sármos, humoros, jó ízlésű, sikeres pasi! Nincs apakomplexusom, nagyon jó a kapcsolatom édesapámmal, és eddig mindig korombeli barátaim voltak. Most viszont teljesen megváltozott minden, csak rá tudok gondolni, csak egy éjszakára is odaadnám neki magam (ilyet még sosem tettem). Szerintem nagy a korkülönbség, de mégsem érzem a dolog súlyát! Szerintetek normális vagyok?
2011. aug. 15. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha nem nős, nincsenek gyerekei, próbálkozz be nála. Nincs mit veszíteni
2011. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1%

Fajfentartó ösztön :)


Nő vagy....


Szaporodnál, mert érik a petéd..


Biológia.

2011. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

én úgy általánosságban az idősebb pasikra kezdtem el bukni egy ideje.. pedig nekem sincs apakomplexusom..

19/L

2011. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nő vagy, ő meg férfi.:-)) Mi ezzel a gondod? Teljesen normális vagy, még akkor is, ha tényleg csak egy éjszakára jön össze a dolog. Ezt hívják úgy, hogy "stimmel a kémia". Ha a részéről is, akkor még akármi lehet belőle...
2011. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Azért ez nem durva korkülönbség.


Nem 11 éves vagy, hanem 21. Mindketten felnőtt emberek vagytok, mi ezzel a probléma?

2011. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
0%
Szerintem később megbánnád. Megundorodnál.. Nekem is volt hasonló, nagyon oda meg vissza voltam egy 15 évvel idősebb pasiért, össze is jöttem vele aztán bumm, vhogy bepánikoltam, megundorodtam tőle, éreztem ahogy hozzám ér és hogy idős...Furi volt nagyon. Azóta is ezt érzem. Nagyon hamar véget vetettem neki.
2011. aug. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nekem meg apakomplexusom van. 18 éves vagyok, de simán szóba jöhet egy 29-30 éves pasi. Én szeretem az érett, laza, mégis komoly és humoros és intelligens pasikat, a kis pelyhes farkú kúró palánták helyett. Gáz, nem gáz, ez van... :)


18/L

2011. aug. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Éreztem ilyet. Bármit megadtam volna neki. A baj csak az, hogy a mai napig megtenném. Pedig kb. ugyanannyi a korkülönbség közöttünk, mint közöttetek. Egyetlen szavába kerülne és ugranék. Félek nekem ő az igazi és mindig őt fogom szeretni :(

Remélem te kigyógyulsz belőle :)

2011. aug. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23:48 pedig tetszik vagy nem,igenis létezik, és működik a kémia. Ettől van az, hogy kedves, szép, okos, vonzó csajok/pasik a béka valaga alatti kapcsolatokban kínlódnak, és nem tudják mi a baj. Ha nem hiszel a kémiában, egy dologra figyelj!Ha meglátod ŐT, érzed-e a gyomrodban azt a pici görcsöt,ami olyan,mint ha lepkék röpködnének benned? Ha igen,érteni fogod, mi a kémia. Ha nem, hiába magyarázom.
2011. aug. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Victoria Winchester ***** válasza:
Nekem is az idősebb pasik jönnek be, és nekem sincs apakomlexusom! Szóval ha azzal a pasival akarsz lenni, hát legyél!
2011. aug. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!