Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek őrjítő vágyat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek őrjítő vágyat egy 13 évvel idősebb pasi iránt?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, és van egy 35 éves pasi, akiért teljesen odáig vagyok! Iszonyatosan sármos, humoros, jó ízlésű, sikeres pasi! Nincs apakomplexusom, nagyon jó a kapcsolatom édesapámmal, és eddig mindig korombeli barátaim voltak. Most viszont teljesen megváltozott minden, csak rá tudok gondolni, csak egy éjszakára is odaadnám neki magam (ilyet még sosem tettem). Szerintem nagy a korkülönbség, de mégsem érzem a dolog súlyát! Szerintetek normális vagyok?
2011. aug. 15. 23:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.


Az is normális, ha 30 évvel idősebb férfivel van együtt egy nő, csak szerintem az már gusztustalan.

2011. aug. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én 38 éves pasi vagyok,és volt 18 évvel fiatalabb kapcsolatom,nagyon jól éreztük magunkat,kb 1 évig tartott.Azóta is hasonlót keresek...
2011. aug. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én még fiatalabb vagyok mint ti,és nekem sincs apakomplexusom.. de ha szóbajönne,hogy kivel szeretnék járni akkor biztos azt az 5évvel idősebb fiút mondanám akiért odavagyok:|


TEHÁT,ezzel semmmi baj. ha neked így jó akkor legyen,csak az a fő,hogy szeresd és ő is téged:)

2011. aug. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezzel semmi baj nincs. Én egy 6-7 évvel idősebb fiúba vagyok belezúgva.. És nálam is ugyanez van..csak egy éjszaka is jó lenne,pedig én sem voltam soha ilyen.. senkivel nem szeretnék addig ameddig biztosan nem szeretjük egymást,de ez most más.. Amikor mellettem ül és érzem az illatát akkor annyira jó lenne b*szkii.. Ő egy másik lányt szeret,velem ugyanolyan kedves de semmit nem akar tőlem.

Nem tudom,hogy van ez de én is egypár éve az idősebbekhez kezdtem vonzódni. Tetszik,hogy inteligensek,érettek és teljesen más a gondolkodásmódjuk.

Fokozatosan kezdek túllenni rajta,de még mindig nagyon szeretem..csak egy szavába kerülne.. NEM AZÉRT mert ribanc lennék,meg hasonlók..hanem mert észvesztően szeretem..

2012. márc. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!