Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Ti mit éreztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Ti mit éreztetek a "Nagy Ő" iránt, amikor megláttátok? Milyen érzés tűnhet még ilyennek, hogy a szerelmemért bármit megtennék? 15/F

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
15 évesen még úgyse találtad meg a nagy Ő-t, pár nap, hét vagy hónap után úgy is ráunsz, hidd el. Egyszerűen még nem vagy olyan szinten fejlett ennyi idősen, hogy megtaláld a nagy Ő-t.
2011. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én most nagyon megőrülök egy lányért, bár azt mondta próbálkozzak, nem vagyok benne biztos, hogy sok esélyem van, de annyira elbűvölő külsőre és belsőre is van benne valami igazán nőisen titokzatos, de mégis annyira vonzó, hogy szeretnék mindig tartani vele a kapcsolatot.


Úgy tűnik ismét szerelmes lettem, csak sajnos eddig is mindig olyan lányba voltam szerelmes, aki viszont nem érzett semmit igazán, max barátnak fogadott el. :(


Tartok az újabb szívenszúrástól. Fájdalmas tud lenni nagyon ám.


De nem adom fel, kell nekem ez a lány, amíg lehet próbálkozom, de ha érzem, hogy totál nincs értelme biztos észhez térek majd.

2011. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39%
megnyomod a shiftet meg a kis ő-t, és megkapod a nagy Ő-t.
2011. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!