Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolnak rögtön valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolnak rögtön valami gyanúsra az emberek, ha egy férfi egy másik férfitól virágot kap?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, van egy régi haverom, aki már többször is hozott nekem virágot. Tudja, hogy kedvelem a vágott virágot. Miért gondolja mindenki azt a környezetemben (szülők, tesók), hogy nem helyes egy ilyen ajándék? Ha bort hozna, senki nem gyanakodna, nem b'ziznának.
2011. aug. 16. 00:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Felénk ez nem fura, vannak férfiak akik nem boroznak söröznek stb. és nekik is jól esik egy virág. Mert ha meghal egy férfi akkor a sírjára se visznek virágot hanem bort meg könyvet?????

Nincs ebben semmi fura.

2011. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem cikizni akarlak, de le is kapjátok egymást? Szerettem volna mindig egy ilyen barátságot...
2011. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem haverom, barátaim, csokit cukrot bombont hoznak ha van születésnapom vagy névnapom. Egyik srácnak én is virágot viszek mert cukor beteg és allegriás is sok mindenre ezért kap virágot, mert szerencsére arra nem. Még meg is ölelem.

25/f

2011. aug. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem fér a fejembe hogy egy srác hogy vetemedik arra,hogy egy fiúnak virágot vegyen! Én ismertem egy hapsit,aki szedett virágot a barátomnak,hát tűz forró a pali!
2011. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Havernak,barátnak én se vennék virágot.Ez tényleg fura.De pl. ha családtagtól kapok virágot,nekem az normális.Pl. ballagás,szülinap,névnap...Férfi vagyok és nem heteró.De ha te úgy gondolod hogy téged nem zavar,akkor ne foglalkozz mással,hanem örülj annak amit kaptál.
2013. febr. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
heteró vagyok,bocsi elírtam.
2013. febr. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!