Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya a lábfejem, és zavarban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya a lábfejem, és zavarban vagyok miatta. Más is van így?

Figyelt kérdés

Csúnya a lábfejem kiskorom óta mintha össze lett volna nyomorgatva, pedig sose hordtam magassarkút.

Mindig zavarban vagyok, ha a barátom maszírozza meg fogdossa, olyan rossz érzés hogy látja milyen rusnya. :/

Mit csináljak, hogy ne legyek emiatt zavarban?

Próbálom őket dugdosni, de a pasim mindig "megtalálja" és piszkálja őket. :)


[link]


2011. aug. 16. 00:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mostanság már árulnak G és H szélességű lábbeliket, talán az használhat. Nem a magas sarok volt itt a baj, hanem a már sokszor emlegetett bepréselés keskeny helyre. +minél többet kell mezítláb járni. Ez sajna örökletes is gondolom, bütyökre hajlamos tipegő.
2011. aug. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Pff ez hol csúnya? xD A tied az enyémhez képest Hamupipőke... Szóval semmi gáz. :D
2011. aug. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én imádom a női lábfejeket és bizony tényleg csúnya a tied. (Sok lánynak szép, tapasztalom, látom, pláne nyáron. Szóval feleslegesen a hülye "minden lábfej csúnya" mondatok.)
2011. aug. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Sztem minden srác leszarja, h milyen egy lány lábfeje :)
2011. aug. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Ariadne13 ***** válasza:
láttál már leprás, elefántkóros embereket, vagy olyanokat, akiket a HPV 2. vírustörzse faemberré változtatott????? nézegessél képeket google barátod segítségével. Ha azok után is csúnyának érzed a lábad, akkor ámen.
2011. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
héé hol él az akinek ez csúnya ?? :O :D amugy én is utálom az enyémet mert sokkal rondább mint neked mert én aputól örököltem lány vagyok 40-es és bütykös csontos és a nagylábújjam melletti ellenkező irányba görbül :D meg tiszta csont az egész ne akard látni de hozzám tartozik el kll fogadni :D én is mindig dugosom vagyis próbálom de nem megy főleg nem nyáron de amugy tényleg ne foglalkozz vele :) <3 az csak egy lább van akinek 1000x nagyobb próblémái vannak örülj neki hogy neked csak ennyi én mindig ezt mondogatom magamnak ha valami bajom van :)
2011. aug. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Ne aggódj, az enyém is csúnyácska, vagy inkább vicces :) én így állok hozzá. Amúgy van egy enyhe hallux valgusod, továbbra sem ajánlanám a magassarkút, mert könnyen rosszabbodhat.
2011. dec. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Hát, nem átlagos, de szerintem nem vészes. A pasid még mindig "piszkálja"? Ha lábfétise van, az már csak kiderült azóta. Neki tetszik?
2012. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez a lábfej egyre tipikusabb lesz ma. A tisztaságára biztos nincs panasz, de bütykös, ráadásul kifele dől az egész. Ez az egészségtelen életmód és az egészségtelen cipő viselése miatt van.
2012. ápr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem csúnya a lábfejed ne aggódj. Viszont én mindig azt hittem, hogy ilyen formája csak a magassarkú és körömcipőktől lehet. Sosem értettem, hogy egy nő aki ad magára, sőt azért hord ilyen divatos magassarkúakat, hogy adjon magára, hogyan tudja elviselni hogy a lábfeje tönkremegy, eldeformálódik? Viszont látszik a tiéden, hogy ápolt, így ne aggódj. Egyik válaszolónak írom, aki szerint egyik lábfej sem szép: szerintem az egyik legérdekesebb, legizgalmasabb testrész. Legtöbbször fedve van, így szerintem legalább akkora izgalom veszi körül, mint egy nemiszervet. Az ember majdnem annyira takarja és jó esetben óvja is! Szerintem ez egy normális felfogás, hogy ugyanúgy vigyázzunk rá, mint más testrészekre. Kérdezőnek még annyit, hogy szépek a körmeid :)
2012. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!