Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, létezik köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, létezik köztetek olyan, aki normális, hol találok ilyet?!

Figyelt kérdés

16 éves fejjel egy korombeli sráccal sem tudom jól érezni magam, sokkal jobban vonzódom mondjuk a 20 körüli pasikhoz.:)

Vékony vagyok és szépnek tartanak...


2011. aug. 16. 00:51
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Bárhol találnál, de te nem normális fiút keresel, hanem jóképűt.
2011. aug. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Hát látom még mindig vannak bunkó válaszolók.De amúgy szerintem te velem jól éreznéd magad.

17/F

2011. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

titanicos seggfeg meg a többi bunkónak csak azt mondom, hogy ne próbáljátok már belém magyarázni hogy nekem milyen fiú kell...

egyáltalán nem a pénzre meg a kocsira megyek, ha olyat akarnék bárhol kapnék. hidd el..

az utolsó válaszoló aranyosnak tűnt.:)

2011. aug. 16. 14:14
 34/38 anonim ***** válasza:

"Hát látom még mindig vannak bunkó válaszolók.De amúgy szerintem te velem jól éreznéd magad.

17/F"


Ezé? :'D Mert kijelentette, hogy bunkók vagyunk, és látatlanban megállapította a semmiből, hogy jól éreznéd magad vele. Az igen, micsoda IGÉNYEK! :D Röhejes.

2011. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
A válaszok valóban elég bunkók sajnos, de szerintem létezik normális! Legalábbis én annak tartom magam...
2011. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Rám is azt mondják, hogy normális vagyok. Mégsem találok olyan lányt aki ezt elfogadná...

21/f

2011. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
van ez így
2011. aug. 18. 00:52
 38/38 Ricas2121 válasza:
Hát, ez csodás leírás volt, nem hiszem, hogy egy ilyennel kellenél bármilyen normális fiúnak.
2013. nov. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!