Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen, vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen, vagy csak én nem vagyok normális? Vagy hangulatember vagyok?

Figyelt kérdés

Hellosztok.

Az alábbi lenne a problémám: rengeteg barátom van, van egy gyönyörű barátnőm is, akit szeretek.

Azonban vannak olyan pillanatok, mikor ez a harmónia egyszer felbomlik, és egy adott ember iránt elmúlik minden pozitív

érzelmem, és mérhetetlen haragot érzek iránta. Általán ez hangulattól függ, illetve hogy mit beszélgettem előtte az

adott emberrel. Másnap minden tökéletesen rendben megy,igazából nem is emléxek rá, hogy miért haragudtam rá.

Ez sokszor megtörtént már barátnőmmel (vele legtöbbször), barátaimmal, szüleimmel.


Gondolkoztam már pszichológuson is... vagy nem vagyok normális vagy egyszerűen csak ennyire hangulatember?

Van olyan, hogy az időjárás/front befolyásolja ezeket a dolgokat?


18 f


2009. jún. 11. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Most mi van?Hisztis f"sz vagy, vagy mi?
2009. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Inkább idegbeteg fasz. :D
2009. jún. 11. 21:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
:juj,akkor szerintem nem a pszichológus a megoldás...
2009. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Mintha a barátomat hallanám, ő is szokott ilyeneket mondani... de az okot ő sem meg én sem találtuk meg... Így neked sem tudok mit mondani sajnos.. lehet a korral jár, a barátom is 18 éves... reménykedjünk hogy egyszer majd elmúlik:)

Amúgy igen az időjárás is befolyásolhatja a hangulatodat... nekem is szokta, szerintem ez természetes dolog!

2009. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ilyen velem is gyakran előfordul, aztán meg jön a bűntudat...

Mondjuk én lány vagyok, persze most gondolhatod, hogy egy hisztis p*csa, de nem jellemző a nyavalygás meg a plázacicázás rám...


Az időjárás is befolyásolhatja, nálam pl a nyár.. nem nagyon szeretem:( Meleg van, én meg csúnya vagyok, takargatom magam mindenfele, közben meg majd megsülök, a szemembe vakít a fény és még allergiás is vagyok:D

Nah a nyár az nagyon kihoz a sodromból, én az esőben élek:)

Ha olyankor begubózom egy órára depis zenét hallgatni, elmúlik, próbáld ki!


Zsófi (17)

2009. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális vagy, ne aggódj :)

Én is ilyen vagyok, csak aztán lenyugszok és megbánok mindent.

Kamaszkori hülyeség lehet, akár 18 évesen is.

18/L

2009. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

:) lehet valami problema az immunrendszereddel, menj el egy homeopatahoz, olyasmit is eszrevehet, ami meg csak kialakuloban van.

nekem is voltak ilyen dolgaim. azota tudom, hogy miert (mondjuk nalam candida miatt,...) de nalad is lehet akar egy gomba is, rengeteg fele van. Keress ra a temaban, lehet a tunetek kozott talalsz valami ismeroset.

En is magamat diagnosztizaltam, aztan jott az orvos...

sok sikert

2009. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ha faradt vagyok vagy faj valamim (hatam leginkabb), olyankor veszekszem artatlanokkal.
2009. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális vagy. Mintha csak a saját szavaimat látnám. Gyakran a barátnőmet tudom a legjobban gyűlölni, de nem mondom ki, mert szeretem és nem bántom meg vele. Hamar elmúlik, nincs ezzel baj.


Viszont neked ez nem jó, hiszen stresszeled magad a haraggal.

Én nem kerestem még fel pszichológust. Biztos tudnak segíteni, én nem bízok bennük. :)

2009. jún. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!