Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan lány aki normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány aki normális és szép is? És ha igen hol lehet ilyet találni?

Figyelt kérdés

Normálison azt értem, hogy nem divatbaba, nem jár hetente más pasival, nem vesztette el 14 évesen, szorult belé egy kicsi kultúra, nem feltűnősködik hanem inkább csendes, egészségesen él.

A szép az meg egyértelmű. Szóval létezik ilyen? Mert eddig szinte csak olyat láttam aki vagy szép, de k.rva, vagypedig vagy rendes, de csúnya.

Lehet hogy túl magasak az igényeim?


2009. aug. 19. 18:12
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%
itt vagyok :P persze hogy vannak , nekem csomo baratnom van aki megfele a te kriteriumaidnak :)
2009. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg biztos hogy magasak az igényeid. Nemcsak a legszebbeket kell nézni, mert a külső az még nagyon kevés. Azon kívül sokmindennek működni kell.
2009. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy nem találkoztál eddig ilyen lánnyal létezik. Nem magasak az igényeid, teljesen rendben van ha szép és rendes lányt szeretnél. 18/L
2009. aug. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:
Igen értem. Ha belülről megfelelőek, akkor már külsőre egy közepes szint is elmegy, csak mint minden pasi én is először kívülről nézem meg a lányokat, nem látok bele senkibe...
2009. aug. 19. 18:19
 5/60 anonim ***** válasza:
81%
Igen.a lányom....
2009. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
72%
Hány éves vagy?
2009. aug. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
92%

itt vagyok például én:))) viccen kivül:

szerintem nemvársz sokat el.ezt minden pasi igényli,aki tényleg nemolyan lányra vágyik,hogy csak kaland legyen és kész.

hány éves vagy szabad tudni?23L

2009. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
73%

nos. rám aztmondják, szép vagyok. én nemhiszem. nem is hajazok rá.

nem jártam még csak 1 pasival, és szűz is vagyok. és tervezem, hogy maradok is.

viszont a magatartásom, mint egy vadállaté. és a külsőm is. (nem k*va, hanem az ellentétje.)

járj nyitott szemmel és a külső nem minden.

16/L

2009. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
100%
a kulso nem minden , mostani pasi tok jol nez ki meg minden de azon gondolkodom hogy mikor szakitsak vele , mert azert kr=eztunk el jarni mert jol nezett ki , belul meg egy taho , inkabb belul legyen szep hogyha hosszu idore gondolkodsz ha meg 1 honapra kell vagy h mutogasd a haverjaid elott akkor oke ha csak kivul szep
2009. aug. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem te a túl szép lányokat akarod. Akik pontosan ostobák blabla. Kivéve 1-2t. Nekem rengeteg szép, okos, aranyos bnőim vannak.
2009. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!