Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vesznek egyes ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vesznek egyes ferfiak BMW-t? Csajozni akarnak vele?

Figyelt kérdés
Pusztan kivancsisagbol tettem fel ezt a kerdest, mert van egy ferfi ismerosom, aki 30 eves, es ezelott par evvel vett maganak egy 318-as BMW-t; mivel egyedulallo, az apja meg alpolgarmester gondoltam menozni akar a csajok elott.
2011. aug. 16. 11:33
1 2
 11/18 napietus ***** válasza:
héhaver, az se rossz. bár egy kicsit olyan a formája, mint az új L200-asnak.
2011. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 napietus ***** válasza:
mondjuk nálunk az egész családban ez ilyen dili, hogy német autót kell venni, magyar bort és olasz cipőt. tudom, hogy sztereotípia, de eddig bejött :D
2011. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
talán nem is annyira kicsit?! az új L200 is tetszik, talán jobb gyártmány, de külsőre a Navara, nálam legalábbis.
2011. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 napietus ***** válasza:
a férjemnek régen volt még a régi L200, az jobban tetszett, olyan "terepjárósabb" volt. a BMW X5, de a Navara és az új L200 is sztem kissé túl "kerek". megjegyzem, a BMW terepen nem ér feleannyit se, mint a mitsu ért, szóval kellett venni egy hobbiterepjárót is, miután 2X traktorral kellett kihúzni férjuramat egy kiadós őszi eső után egy földútról. nekem meg az volt a véleményem, hogy nem kellett volna a mitsut lecserélni :) de ezen nem vesztünk össze.
2011. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azért mert futja nekik rá. :D
2011. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A BMW sokaknak tetszik, pl. nekem is és a férjemnek is. Ha lenne rá pénzünk, biztos vennénk. Pedig nem akarunk csajozni. :D
2011. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy miért pond BMW-t vesz mindenki?!


Ez például sokkal jobb, szebb:

[link]

2011. aug. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

18:12

Azért van egy kis árkülönbség is...

2011. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!