Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszenek a cicafiúk?

Figyelt kérdés

Tenyérnyi kereszt a nyakukba és azt se tudják ki volt Jézus, rózsaszín csőnadrág, csillogó öv, gyémántkocka fülbevaló, kilógó alsónadrág, és lenéző tekintet. Én nem ismerek olyat, akinek ezek a fiúk tetszenének. Jelentkezzen már az, akinek ez bejön, mert nem értem hogyha nincs rájuk kereslet, akkor minek van ennyi.

15/L


2011. aug. 16. 11:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azok nem inkább a pávák?
2011. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Úgy látom egy véleményen vagyunk.

Jaj igen, a vasalt/idiótán zselézett hajat kihagytam a felsorolásból.

De elvileg ezek a fiúk a 13-15 éves lányoknak tetszenek. MELYIKNEK?!

2011. aug. 16. 12:19
 13/18 bix ***** válasza:
32%
a divatrib@ncok:) egyébként szerencsére hamarabb változik a csajok ízlése mint ahogy ezek a pogácsák tudnak edzeni, így amire észbekapnak hogy már nem divat a véznaság addigra már a többieket nem tudják behozni:D
2011. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Victoria Winchester ***** válasza:
56%
Egy férfi legyen férfias!! Ezek a "cicafiúk" B*ZIK, egytől egyik az összes! :D Amúgy a szolis, hidrogénezett szőke Pláza K*rváknak bejönnek, legalább is nagyon teszik egymásnak az agyukat!! Amúgy az ilyeneket kiskorukban elkényeztetik, nem tanulják meg mi az élet. Kis semmik. Ha otthagynák őket egy lakatlan szigeten nem is tudom mi lenne velük... Legalább eltűnnének az utcáról!! :D
2011. aug. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 napietus ***** válasza:
ja, rontják a városképet :) én helyi rendeletben kijárási tilalmat rendelnék el nekik hétköznapokon 7-től 23-ig, pénteken 23-tól meg hétfő 23-ig.
2011. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 bix ***** válasza:
100%

[link]


ehhez csak ennyit tudnék hozzáfűzni így a végére:D

2011. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
Búzatábla... Ezzel jelzik egymásnak,hogy gyere béjjbii ku*rjál seggbe.
2011. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Áháá! Szóval egymásnak tetszenek. Akkor megnyugodtam. :)


Különben olyan csalódás volt mikor bátyám ballagásán láttam egy nagyon helyes srácot, és bemondták a nevét mint valami jó tanuló, aztán rákerestem fészbukon, és hát kereszt, gyémántkocka fülbevaló, meg rózsaszín pólóból nem volt hiánya a skacnak... :S

2011. aug. 16. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!