Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire számít egy fiún, hogy mennyire szép a bőre?

Figyelt kérdés
Tehát, ha akarata ellenére eléggé pattanásos az arca(persze ápolt, tiszta, illatos, de ami ott van, az ott van), titeket az ösztönöz arra, hogy elkerülitek, még ha jópofa és szimpatikus is az illető? egy tűzfolttal az arcomon születtem, nem túl vonzó és sajnos elég rosszak az első benyomások rólam, függetlenül, hogy ki az illető, ill. férfi vagy nő. köszi szépen!
2011. aug. 16. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna szerintem. De hát attól is függ, hogy mekkora az a folt. De szerintem ne bánkódj rajta, mindenkinek vannak hibái. :)
2011. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy zavarna-e, ez helyzet függő, és persze így kép nélkül elég nehéz. De ha nagyon szimpatikus, akkor valószínűleg nem. 19L
2011. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora az tűzfolt. A pattanások egyáltalán nem szoktak zavarni. Szerintem a tűzfolttal sem lenne baj, ha nem túl nagy.
2011. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de engem nem zavarna ha tűzfolt lenne egy lány azcán. Alapozóval egyébként elég szépen el lehet tüntetni.
2011. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!