Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvesztettem alegjobb barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem alegjobb barátomat, mert bevallottam neki hogy többet érzek iránta puszta barátságnál. Erre ő fogta magát és kilépett az életemből. Hogyan szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés
Elvesztettem alegjobb barátomat, mert bevallottam neki hogy többet érzek iránta puszta barátságnál. Erre ő fogta magát és kilépett az életemből. hogyan szerezhetném vissza?
2009. aug. 26. 02:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Korotok? Nemetek?

Amúgy őszinte leszek, nem csodálom. Valszeg én is ezt tenném, hisz így egyrészt megóvnám a barátomat attól, hogy reménytelenül érzéseket tápláljon felém plusz magamat is sok nehézségtől megkímélném, mert nehéz avval a tudattal együtt lenni, hogy a legjobb barátom szerellmes belém, de számomra csak barát... Viszont évek barátságát meg eldobni a legfájóbb...

Miért mondtad el neki? Biztos voltál benne, hogy viszonozza?

Amúgy szerintem csak úgy kaphatnád vissza, hogy megmondod, már elmúlt az, amit érzeél, puszta fellángolás volt.

2009. aug. 26. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már bocs első válaszoló, de ez hülyeség!

Én jártam párszor ebben a cipőben. Szóval tudom mit kell tenni. Kicsit hosszú lesz.:S

A lényeg, hogy volt 2 nagyon jó fiú barátom. Szakítottam a párommal és ők rögtön vígasztalni kezdtek. Mind a ketten bevallották, hogy szerelmesek belém. (Ők jó barátok a mai napig is.) Megmondtam mind a 2 fiúnak, hogy barátként nagyon szeretem őket, de többet nem érzek és áltatni sem szeretném őket. Ha nem tudják elfogadni a barátságomat, akkor legyen annak is vége, mert többet nem tudok nyújtani. Az egyik fiú totálisan kiakadt és elhordott mindennek. Vele megszakadt a kapcsolat. A másik fiú azt mondta, hogy egy ideig ne találkozzunk, mert nehéz ez a helyzet neki. Belementem. Aztán ő keresett meg és azt mondta, hogy mindent rendezett magában és neki az a fontos, hogy a barátságunk megmaradt. Ennek 3 éve. Azóta ő az egyik legjobb barátom. Mindenben számíthatunk egymásra. Már olyan, mintha testvérek lennénk.:)

A tanácsom: Ha így intézte el a dolgokat, akkor nem is volt olyan jó barát, mert arra nem gondolt, hogy neked ez milyen érzés lesz. Szóval próbáld meg elfelejteni! Sok szerencsét.:)

2009. aug. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem idén volt ilyen, én mondtam el a lánynak....ugyanezt éreztem majdnem megszakadtam a fájdalomtól, sírtam minden egyes nap... Azt hittem vége egy életre.. 2 hónapig nem beszéltünk, csak ha összefutottunk, majd 2 hónap után minden a régi lett. Sőt, még bensőségesebb lett a viszonyunk, HABÁR nem tisztáztuk élőszóban, hogy akkor most mi van, mit lehet, mit nem..
2009. aug. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Kedves második, szerintem a kommented tartsd meg magadnak, amit a kérdező "barátja" csinált, nem alegjobb megoldás, de ha nem tudja sehogysem kezelni a helyzetet, így a legegyszerűbb, de valszeg a legrosszabb is. Némi kultúrát erőltess magadra és le hülyeségezd már le már modandóját. Élőben feleennyirre se fogják tolerálni.

2009. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!