Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megcsalás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalás? Mégse fogadjam el az ajándékokat?

Figyelt kérdés

Egy étteremben dolgozom pincérnőként, mostanában mindig jár ide egy tehetős üzletember, és elég gyakran udvarol nekem, és ajándékokat is hoz(pl: nyaklánc,különböző ékszerek,bonbon,) nemrég egy iPhone-t adott nekem.

Nem mondtam meg neki ,hogy van barátom, de a barátomnak se mondtam még el, hogy udvarolnak nekem, és az ajándékokat is rejtegetem előle.


2011. aug. 16. 15:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
47%
én elmondanám barátomnak:D sztem még nevetne is rajta még ő bíztatna fogadjam el aq cuccokat:D elég gáz ha ajándékokkal akar megvenni az ilyen megérdemli:)
2011. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
85%
FAKE nyaklánc, ékszerek meg iphone?
2011. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy ezért cserébe ő akar valamit és te belementél a játékba.Igen, nálam már a megcsalás valamilyen formája, ennyire rá vagy szorulva, hogy esne ez a párodnak?
2011. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:

15:40


Én is erre gondoltam. :D

2011. aug. 16. 15:42
 5/63 anonim ***** válasza:
100%
amég nem akar többet okés de ha már igen és te meg elutasítod akkor van gáz!! Vagy visszakéri a cuccokat vagy nem.De nem megcsalás,inkább mond el a párodnak mert utána kitudja mi jut a fülébe.
2011. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnek elmondanám az igazat. Az én párom csalódna bennem, ha ilyeneket elfogadnék, úgy érezné, hogy letagadom.
2011. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:

15:41


Te visszautasítanál ilyen ajándékokat?

2011. aug. 16. 15:42
 8/63 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy az illetö jószivüségböl adja ezeket a (meglehetösen értékes) ajándékokat? Nemsokára eljön az idö, amikor benyújtja a számlát, és nem hiszem, hogy megelégszik egy köszönömmel.

Azzal, hogy ilyen ajándékokat elfogadsz, bizonyos bizonyitványt állitottál ki magadról. Nemcsak az ajándékozó, de a munkatársaid is elkönyvelték, hogy fizetségért lefekszel vele.

A barátod jogosan rúgna ki, ha megtudná.

Még ha vissza is adnád ezeket, akkor is a hired megmarad, legfeljebb azt mondják, hogy kevesellted a fizetséget.

2011. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tisztességes. Szerintem nincs az a srác, a stricin kívűl, aki ezért ne haragudna meg. El kell mondanod mindkettőnek, és az ajándékokat visszaadnod.
2011. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
100%

Az első hozzászólónak:

Sztm már "megvette" a kérdezőt, és vsz ellenszolgáltatást is vár.

Mert még egy-két üdítő, csoki, vacsora úgy-ahogy belefér. De hogy nyaklánc, iphone???

2011. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!