Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben kéne szólnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben kéne szólnom a lánynak? (megcsalás)

Figyelt kérdés

Van egy jóbarátom, akivel régebben elég erőteljes fellángolás volt köztünk, meg hát elvoltunk. Ez eddig teljesen rendben is volt, nem volt semmi pláne az egészben, csak mint kiderült, amíg mi összejártunk "szórakozgatni" neki már volt barátnője. Én erről nem tudtam, azt hittem nincs senkije, de amúgy se zavart, mert nem volt komoly dolog, és később azt mondta szakított úgyis ezzel a lánnyal, mert nem érdekelték egymást igazán. De mint nemrég megtudtam, nem csak egy, de két barátnője is volt egy időben, és emellett mi is kavartunk és az egyik lánnyal még most is jár, aki egy 16 éves hulla naiv kiscsaj, a srác viszont már 23 éves, és mikor kérdeztem erről, hogy miért szívatja szegényt, annyira nem tud még semmit a világról, és elvakultan szerelmes, csak vállat vont, hogy ő már "hűséges". S közben újabban többször meséli, hogy kikkel lépett/lépne félre, meg minden, merthogy a lányka nem valami jó az ágyban.

Nem ismerem a kiscsajt, de eléggé sajnálom, ti szólnátok neki, hogy a pasija igazából egy szoknyapecér farok, vagy hagynátok, hogy magától essen le neki? A srácnak próbáltam mondani, hogy nem kéne, de ő ilyen, azért tapasztaltabb lányok mind levágják, hogy milyen, dehát ez egy 16 éves kislány még... :S

20L


2011. szept. 12. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Too Long Didn't Read
2011. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, szólj neki, csak az a baj, hogy azt fogja hinni, hogy bajt akarsz keverni csak.
2011. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!