Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Csak egy csók volt, a barátom mégis teljesen felfújta a dolgot! Tanács?

Figyelt kérdés
Az történt,hogy egyik este a barátnőmnél voltam és elkezdtünk arról beszélgetni egy üveg bor mellett,hogy kipróbálnánk-e egy másik lánnyal.. Esetleg csak egy csókot vagy akár többet is. Mindkettőnknek van barátja, így csak fantáziáltunk erről egy darabig. Utána a barátnőm elment letusolni én a szobában várakoztam addig, összepakoltam a cuccaimat, ami majd kell a fürdéshez.. Gondoltam elmegyek pisilek, amíg kijön a barátnőm, csakhogy a wécé és a fürdő egymás mellett van és véletlenül rányitottam a barátnőmre! Nem estünk akkor már zavarba, volt bennünk egy kicsi, de azért mondtam,h bocsi és kifordultam. Utána tovább beszélgettünk erről és végül elcsattant köztünk egy csók meg egy picit több, de abbahagytuk még mielőtt bármi ruha is lekerült volna, mondtam,h máskor megbánhatjuk.. Megbeszéltük,hogy nem mondjuk el senkinek.. De véletlen elszólásból rájött barátnőm barátja és elmondta az én barátomnak!! A barátom szakítani akar velem, emiatt! Azt mondta, így nem tud bennem megbízni,hogy más lányokkal smárolgatok.. Hiába magyarázom el neki,hogy csak egyszer történt meg és a legjobb barátnőmmel, nem érdekli.. Mit csináljak??:( Nagyon szeretem őt.. :((
2011. aug. 16. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Máskor ne csald meg az épp aktuális barátodat akit "szeretsz". És igen, ez is megcsalás, ha ő annak veszi.
2011. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én mindig letisztázom, az aktuális barátnőmmel, hogy azonos neművel, nem tekintem megcsalásnak :D merthogy folyamatosan poénkodunk a haverokkal hogy "Megb*szlak te g*ci!!!" sőt nem egy kép van rólunk, ahol egymás seggét markoljuk (de semmi b*ziság :D ) amúgy meg mindig is izgatott ha két lány smárol :D
2011. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a megcsalás az megcsalás akár fiúval teszed akár lánnyal. nyílván te sem örülnél az ő helyében ha másokkal smárolgatna. képzeld picit magad az ő helyébe. neked is szarul esne. ha te lennél ő te eltürnéd h a barátnőd másokkal tökmind1 h lányokkal smárol? és ha egyszer megtörtént meg fog többször is. ráadásul azt irtad h te szóltál közbe h megbánhatjátok szóval durvult ott volna a dolog nem csak egy csók hihihi megcsókoltuk egymást volt hanem mehetett volna tovább is..
2011. aug. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az mindegy, hogy azonos neművel csinálod ezt vagy nem, a lényege ugyanaz. Nézd fordítva a dolgot, te mit tennél ha a barátodról kiderülne, hogy ugyanezt csinálta csak ő a legjobb barátjával? Szerintem te is ki lennél akadva.
2011. aug. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó, igen persze, meglepődnék rajta, ha megtudnám,hogy a barátjával smárolgat, de nem szakítanék vele emiatt!!
2011. aug. 16. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Ő viszont másképp gondolkodik kettőtökről, ennyi. Én is kidobnálak, hacsak nem hoznád a barátnődet másnap éjjel az ágyba, akkor egy nappal később dobnálak ki.
2011. aug. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kössz..:D de.. minden lány írogatja a barátnőjének,hogy szereti meg szívecske meg puszi.. még az se baj,hogyha egy lány rácsap egy másik fenekére.. de ha már elcsattan egy csók.. az már bűn.. :(
2011. aug. 16. 17:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyd, hagy szakítson, nem lehet egy nagy szám, ha egy lányra féltékenykedik.
2011. aug. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!