Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és az összes barátnőm elvesztette már a szüzességét. De én még nem. Mikor jön már az igazi?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell siettetni, mert akkor könnyen összetévesztheted.

Miből gondolod, hogy az öszes lefeküdt már? Mert azt mondják?

2009. ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a legkevésbé számítanál rá...
2009. ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Tudod nem attól lesznek nagyok a barátnőid, hogy 16 évesen már nem szüzek. Ez számukra csak menő meg minden, de neked ettől még nem szabad csak úgy neki esni a dolognak.


És igen teljesen váratlanul fog jönni az igazi.

2009. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem verseny, én szüzen mentem férjhez 25 évesen és nem azért, mert nem akadt volna jelentkező...

Egyáltalán nem bánom, hogy addig megtartóztattam magam,mert a férjem a nászéjszakán (és előtte is) odáig volt meg vissza, hogy ő ilyen szerencsés, hogy szűz a menyasszonya.

És az sem igaz, hogy lakva ismeri meg az ember a másikat, mert mi remekül megvagyunk, a szex területén is tökéletesen elégedettek és boldogok vagyunk. Úgyhogy tényleg érdemes várni, ahogy a többiek is mondták.

Ja, még valami: annak idején az én osztálytársaim is azon versenyeztek, ki hányszor meg kivel feküdt már le, és három éve volt az 5 éves érettségi találkozónk. Tippelj, hányan voltak közülük férjnél vagy legalább állandó kapcsolata hánynak volt? Egynek sem...

2009. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Jajj, micsoda tragédia...Sajnálni tudlak téged is, hogy cikinek érzed a szüzességet és mihamarabb meg akarsz szabadulni tőle... Csak aztán meg ne bánd!
2009. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd egyszer biztos. Inkább veszítsed el 18 évesen és legyen egy hosszabb kapcsolatod, minthogy 16 évesen összefeküdj valakivel csak a szexért, meg hogy azt mondhassad, hogy már nem vagy szűz.
2009. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy ha egy szexet megbán valaki akkor a többit is bánni fogja, ha nem úgy jön össze, ahogy ő gondolta?


A kérdezőnek:

16 évesen lehet ismerkedni fiúkkal. Majd valamelyikkel összekjössz, pettingeltek egy laza 3 hónapig, vagy ameddig jól esik (csak ne sokáig húzd, mert annak semmi értelme) utána szexeltek egyet. Ha minden jól megy egy fél éven belül nem leszel szűz sem, meg pasid is lesz és kész. Kb..


Ilyen nincs hogy igazi. Olyan van hogy az adott helyzetben a legjobb. Hiába gondolom úgy hogy nekem Eva Herczigova az igazi, ha semmi esélyem rá.

Érted már? Válassz egy neked szimpi srácot, megszeretitek egymást aztán hajrá.

2009. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!