Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány köztetek, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány köztetek, aki nem érez indíttatást arra, hogy valaha is modellkedjen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
van
2011. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az első hazudik, igazából nincs.
2011. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hát pedig nem hazudok, sose vonzott ez a téma... ismerek néhány lányt aki modellkedik, de hát mint beképzelt p*csa.. számomra semmi vonzó nincs abban hogy másoknak mutogassam magam.. :/

18/L

2011. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én, nem bírom a sminket, ha a hajam turkálják, ha egy buznyák mondja meg, mi tesz engem nőiessé, ha a fél várossal hucuntkodnom kell, azért, hogy érvényesüljek, ja! és még azt sem bírom, ha mindenki rólam beszél, és mindenki rám mutogat, mint valami közkedvelt cirkuszi majomra. Szóval minden téren alkalmatlan vagyok modellnek.


Lehet ezt valaki szebbnek éli meg, de nekem maga lenne a pokol.


21/L

2011. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, mert feltűnt, hogy sok fiatal lány "szívesen modellkedne a jövőben". Legyen szó akár egyetemista lányokról, fiatal nőkről, a középiskolásokról nem is beszélve.

Ez vajon exhibicionizmus vagy szimplán szeretethiány?

2011. aug. 16. 17:40
 6/12 anonim ***** válasza:

exhibicionizmus... a szeretethiány másként jön ki a lányokon (már amennyivel találkoztam ez így volt)

(még mindig az első vagyok:P)

2011. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Gondolom, a média is ludas ebben. Ahogy FankaDeli mondja:

"ha nem vagy címlaplány vagy adonisz, húzhatsz a p.csába"


A média sugallja: most mutasd meg magad, légy szexis stb.


Nem csodálkozom a jelenségen, amikor az a helyzet, hogy ha a fiatal lány bekapcsolja a tévét, kinyitja az újságot, akkor mit lát: bombajó testű nőket, ahogy pózolnak.

2011. aug. 16. 17:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Csúnya vagyok, eszembe se jutna.

17/L

2011. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mindenki modell szeretne lenni, csak nem valljuk be...
2011. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Drága utolsó, ahogy már korábban is leírtam, nekem meg sem fordulna fejemben modellkedni. csak mert te az akarsz lenni, egyáltalán nem biztos hogy mást is vonz a téma. Az lehet, hogy mindenki szeretne úgy kinézni mint egy modell, de a modellkedés már más dolog. Én elégedett vagyok magammal, lehet egy modellre sokan mondják, hogy szebbek nálam, de annak a szépségnek jelentős részét a smink teszi. Az én vágyam hogy programozó matematikus legyek... közelében sincs a modellkedéshez :)
2011. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!