Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltem a barátnőmet! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltem a barátnőmet! Mit tegyek érte?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek nagyon nincs önbizalma és ezt nem jó látni rajta, mert nagyon sokszor sír amiatt, h ő nem szép, nem okos, pedig ez nem igaz! Azt hiszi h én jobb vagyok nála, de szerintem nem kéne ilyen egyoldalú rivalizálásnak lenni köztünk. Egyszer sajnos történt, h tettszett neki egy fiú, és nekem vallott váratlanul szerelmet, a barátnőm orra előtt. Nagyon szomorú volt miatta, és már én is csak egyre szomorúbb leszek, mert úgy érzem folyton bántom. Már olyan önbizalomhiányos, h magának árt vele! :"( Hogyan segíthetnék rajta?
2011. aug. 16. 18:15
 1/9 anonim válasza:
18%
add el..
2011. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megértelek... :((

Mindenképpen bíztasd, hogy jól néz ki, dícsérd meg az új ruháját, a pl. szépet rajzol vagy szépen énekel mond neki, ezek használnak.

Aztán meg járjatok együtt társaságba:bulizni, koncertekre vagy csak úgy, ahol többen vannak és jó a társaság és vonjátok be, lehet, hogy kitaszítottnak érzi magát egy kicsit. Lehet, hogy nem okos, de ha pl. jól táncol akkor ajálj neki valami tánciskolát. Remélem segítettem. :)

2011. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Dicsérd meg, ismerd el, ha valamiben jobb nálad (szebb a körme, jó a haja, jobb jegyet kapott, ügyesebben fogalmaz, magasabb, stb.)

Így érezni fogja, hogy van, amiben ő a jobb.


Esetleg mondd azt neki, ha tényleg buta lenne, és nem lenne hasonlóan jófej-jócsaj mint te, nem lehetnétek ilyen jó barátnők.


Ez is egyfajta szeretethiány, szeresd egy kicsit, mint jóbarát.

2011. aug. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

detto velünk is!!!

még a pasis példa is illik ránk!!

2011. aug. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok.

Am az is lehet, hogy ez sokszor csak műhiszti, és azért csinálja, hogy utána ajnározd egy órát, milyen szuper.

Ezt viszont ne vidd túlzásba.

:)

2011. aug. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kisebb koromban én is hasonló voltam, de rájöttem, hogy ez igy nem müködik, minek önbizalomhiányosnak lenni, hülyeség annyi idiota van a világon akik sokra viszik, boldogok, mert felmerik vállalni magukat, mig a barátnődhőz hasonló emberek nek sir a szájuk s rinyálnak minden kis hülyeségért, ha továbbra is igy csinálnak nem mennek vele semmire.
2011. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

változtasson a gondolkodás módját..

"az vagy aminek hiszed magad"

2011. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a használható és segítő szavakat, sajnos amúgy ez elég gyakori eset, am én 13 vok, és ti? :) Az elsőnek meg azt üzenem, hogy ha ilyen ámulatba ejtően idióta, akkor csak gratulálni tudok! :P
2011. aug. 18. 12:09
 9/9 anonim ***** válasza:

nem idiota csak viccelodo:D

en 18/L

2011. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!