Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon kínos mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon kínos mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Hát nem is tudom hogy kezdjem el szoval az történt hogy barátnőm elhívott hozzájuk hogy tanuljunk együtt igy nyár elött át akarta nézni vagy nemtom de olyan furcsán nézett tudtam hogy valami nemjo de nem is gondolkodtam rajta.

aztán amikor átmentem együtt ézegettük a dolgokat amikor félretette a könyvet és elkezdett rám mászni én meg nem tudtam most meg mi van aztán leesett késöbb. Na mindegy is a lényeg az hogy épp hogy is mondjam orálisan kielégített amikor csak igy hirtelen benyitott az anyja és azt látta hogy a lánya térdel szájában a tudjátok ...

azt se tudtam mit csináljak vagy mit mondjak csak álltam ott meg barátnőm is felpattant elkezdett habogni.

aztán ilyen rémült arcal elment az anyja én meg felöltöztem gyorsan elköszöntem és eljöttem. ez olyan kínos hogyan nézzek az anyjára igy? legalább kétnaponta találkozunk az utcán.

valami ötletek?


2011. aug. 16. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
nézz rá kicsit hunyorogva
2011. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Húúú, kicsit ciki. :S


Szerintem ne kerüld az édesanyját, köszönj neki, esetleg említsd meg neki, h kicsit kínos ez neked, de a lányával tök jól megvagytok, kérj elnézést, meg ilyenek...csak nem harapja le a fejed. :)

2011. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kitaláltad !
2011. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kínos..nagyon kínos. sztem hármasban le kéne ülni megbeszélni a dolgokat. elmondjátok hogy szeretitek egymást elvagytok, és kész. meg fogja érteni. hacsak nem 12 éves a barátnőd :)
2011. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Az durva ha tényleg megtörtént ez a sztori : D elég kemény lehetett! :D Am szerintem is megkéne beszélni, a szülővel az a normális.
2011. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát nemigen tudsz mit csinálni, szerintem anyuka jobban zavarban van mint te amúgy:D
2011. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem meg épp ez az hogy erről az anyjának ne említs meg semmit.az lesz a legjobb ha mindenki úgy tesz mintha nem is történt volna semmi.
2011. aug. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Egy világ omolhatott össze anyukában ha még kicsik vagytok, de szerintem is a legjobb megoldás a hallgatás!

Nem kell beszélni róla, mindhármotoknak úgy a legegyszerűbb, nem kell bocsánatot kérni sem szerintem, ő nem kopogott vagy mi a szösz...

Szóval majd elmúlik a szégyenérzet, nemsokára nevettek az egészen!

:D

29F

2011. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!