Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés

Bulizni voltunk este,és jött a pasim is,meg a haverjai is,és az én barátaim is,és az egyik barátnőm elég szép,és a pasim többször is kérdezte,hogy: "Hol vannak az XY-ék?" Meg a barátnőm is mondta a pasimnak,hogy: Helyes vagy. És nekem is mondta hogy nagyon helyes a barátom. De mindig mondja hogy szeret,és érzem is..,de .. Nem tudom,bizonytalan lettem.

Egy hónapja vagyunk együtt.

16L


2011. júl. 24. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Micsoda problémák...Bár én nem is ezen gondolkodnék, hanem a barátnőd hogy mondhatott olyat a barátodnak, hogy helyes vagy? nyíltan flörtöltek. Barátnő az ilyen?! De amúgy 16 évesen ne várj sokat egy fiútól..
2011. júl. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
85%
Szerintem kérdezz rá!Minél előbb, végül is ha megcsal jobb előbb megtudni mint később. Beszéljétek meg!
2011. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A pasim 18
2011. júl. 24. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
tartsd rajtuk a szemedet..kerüld h hármasban legyetek..tudod..az ördög sosem alszik.
2011. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már miért csalna meg?:O Tegnap ismerték meg egymást
2011. júl. 24. 17:06
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Hát ez ciki, de talán nem úgy van, ahogy látod, csak beképzeled, mert a barátnőd nagyon szép, és nagyítóval nézted, hogy bejön-e a pasidnak. A barátnőd meg jó fej akart lenni, hogy dicsérte a fiúd.
2011. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Nembaj, megcsal. A barátod máris őt akarja téged meg ejteni fog, mert a barátnőd szebb mint te vagy. Sajnálom de ez van. :D Istenem......
2011. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!