Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több mint barátság, de keveseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint barátság, de kevesebb mint szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek és ő is szeret engem. Nyáron jártunk 1,5hónapot majd bejelentette, hogy ő már nem úgy szeret.. persze volt egy másik srác.. mind1 azóta szakítottak. Azóta mint barát még üzemelek de ő tudja, hogy nekem többet jelent..de teljesen másképp kezel mint egy havert.. mintha még mindig együtt lennénk de azt mondta nem szerelmes és még nem akar belemenni semmibe.. :/ Szerintetek mi lehet és ami a legfontosabb mit tegyek.. Egyenlőre nem akarom elfelejteni.. köszi előre is :)
2011. szept. 19. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
és?
2011. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
egyszerűen hülyék vagytok.
2011. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább vele beszéld meg,esetleg írj az ezotéria témakörbe,biztos jobban tudják,mint mi.:)
2011. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát azok :D ezotéria? :)
2011. szept. 19. 17:24
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudja, hogy te szerelmes vagy, és egyben megmondta, hogy ő nem szerelmes beléd. Viszont biztos, h jó fejnek tart, és kényelmes neki a társaságod, hogy te foglalkozol vele, szórakoztatod - meg a rajongásoddal legyezgeted a hiúságát. Ő meg úgy van vele, hogy ő őszinte volt, onnantól a te dolgod, ha mégis keresed. (Én is csináltam ezt fiatalabb fejjel, azóta tudom, hogy nem szabad, mert a szenvedőnek a "barátság" olaj a tűzre.)

Itt nem nagyon lehet tanácsot adni, csinálod, amíg bírod idegekkel/büszkeséggel, vagy amíg ő nem talál valaki mást. Hogy utólag mégis beléd szeret, annak nem sok esélye van, ha korábban már elhagyott más miatt. Az egyik haverunk is dettó ugyanebben a helyzetben van, pozitív előrelépés vagy fél éve nincs. Bírjátok,ameddig bírjátok, lebeszélni őt se lehet...

2011. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. szept. 19. 20:42
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tisztára mintha magamat hallanám. Leszámítva én sosem jártam az adott lánnyal.
2011. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van sok ilyen fiú ismerősöm akik többek mint barát de nem szerelmek. Ők olyan fiúk akik ha nem lenne köztünk semmi akadályozó tényező - Exbarátnő, távolság stb. simáén kialakulhatna szerelem is.

Nem tudom mit kezdhetnél, felmelegítve csak a töltött káposzta jó szóval keress egy másik csajt. Ő meg maradjon haver.

2011. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy az egyben az én helyzetem. 1,5 hónapig randizgattunk, voltunk együtt, stb. és egyik pillanatról a másikra megszűnt minden, mert a lány bejelentette, hogy még mindig nem tud teljesen elszakadni a volt barátjától (aki amúgy csalta fűvel-fával, és erre a lány is rájött, átvágta, hazudozott neki) de ő még azért barátként tekint rám, de nem szerelmes.


És ugyan így vagyok, nekem is marha nehéz elfelejtenem, sőt, nem is tudom. Minden nap abban bízok, visszatérhet az az állapot, ami volt az elején kettőnk közt. Csak azt nem tudom, akkor mi a büdös p.icsának próbálkozott velem, át sem tudja érezni, milyen amikor valakinek így játszanak az érzéseivel.

2011. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
ismerős helyzet én is ilyen helyzetben voltam, ezt szerintem csak úgy lehet megoldani ha leültök és megbeszélitek, hogy akkor most mi legyen mert ha nem rendezitek egymás közt, hogy barátság vagy több van köztetek, akkor az egyik fél mindig szenvedni fog mert ő azt hiszi lehet még komolyabb is
2011. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!