Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek örülnétek lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek örülnétek lányok?

Figyelt kérdés
Van egy "barátnőm" interneten csak mert nagy a távolság és holnap lesz a 17 szülinapja mivel lephetném meg?Valami kis aranyos dologgal interneten tudom hülyéén hangziik de ha máshogy legalább így megszeretném köszönteni.15/F
2011. aug. 17. 16:16
 1/7 klaudiazz válasza:
Sztem meny el hozzá annak örülne a legjobban:)
2011. aug. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze . de nem is tudnák nem érnéék rá meg lehetetlen lenne.
2011. aug. 17. 16:21
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs valami internetes dolog ? nem képeslapra gondolok :/
2011. aug. 17. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:

nagy járás lehet az

találkoztatok már 1általán? na de m1. szerkessz neki képet.. nem tudom v jázsz le vele egy honfoglalót -.- most ilyen "nagyon szép" ajándék neten keresztül szerintemnincs


de am létezik posta is. ha elmenni nem tudsz küldhettél v.na neki valamit.... én legalábbis jobban örülnék sz.napomra v.mi kézzel foghatónak.

2011. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem a "barátnőőm" úgy értem barát aki nőböl van :D
2011. aug. 17. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:

egyetértek azzal h valami személyeset adj neki. nekem is volt pár éve egy néhány km arrébb lakó haverom, és akkor nem értettem a letöltésekhez.. így letöltött nekem egy egész sorozatot (amire már régóta vágytam) +még egy filmet) majd átküldte elsőbbségin :DD

egy másik barátnőm akinek a nete elment éppen levelezünk..apróságokat küldünk egymásnak ami belefér meg persze szöveget :P

szóval sztem agyalj azon h ő miket szeret és mi férne el egy kisebb-nagyobb borítékban mert az az érzés mikor egy lusta/rossz napon odaballagunk a postaládához majd mikor a számlatömegek és újságok mellet felfedezzük a kis csomagot az semmi a neten átküldött ajándékokhoz.. :DD hajrá! :)

2011. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van ez a srác tökre bírom csak nemtudom.. állandóan hisztizik még rajtam is túltesz és egyszerűen nem ír nemtudom mi a gond vele.. lehet hogy csak szakadozik nála a net. egy stabil párkapcsolathoz jó internet kell. a upc internetcsomagjai jók a kezdőtől a 120 megásig.rendeljen internetstartot most havi 2500 ft-ért. hívja a 1221-et vagy rendeljen online.

és mit szólnátok egy rendes randihoz? vagy az már nem menő?

2011. aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!