Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, örülnétek neki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örülnétek neki, ha egy ilyen fiu leszólítana titeket buszon, villamoson stb?

Figyelt kérdés

15 éves

170cm magas

67 kg

rövid ,sötétbarna haj

zöld szem ,a pupilla körül kicsit barna

minden nap fürsök,akár 2 × is,tiszta ruhát hordok stb. :D

Külsőre ennyi

Lányok örülnétek neki,ha egy ilyen fiú leszólítana titeket?vagy elküldenétek ?

Kort is irjatok :D


2011. szept. 24. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha linkelnél képet okosabbak lennénk, de amúgy fogjuk rá, h ilyen, bár nekem az arc a fontos :)
2011. szept. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
* ilyen helyett: igen
2011. szept. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, örülnék, ha megmerném tenni.


(F)

2011. szept. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Stefco válasza:
inkább tanuljál mer hülye maradsz...
2011. szept. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
15 évesen mit vársz a lányoktól? (kezdjük ott, hogy meg se mernéd tenni max, ha osztálytársaiddal fogadtok több ezer ft-ba) 2. meg 170 cm 67 kg? ... manapság asszem ez vagy duci vagy kövér, de a lényegen nem változtat: Tanulj mert hülye maradsz (vagy munkanélküli).
2011. szept. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

amíg képet nem mutatsz, addig nem tudok válaszolni. ha tetszik az arca, akkor örülnék neki, ha meg nem, akkor rá se nézek, hátha leesik neki, hogy nem jön be nekem..:P

15/L

2011. szept. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

sztem is inkàbb képet rakjàl föl mert igy nem nagyon lehet megmondani... egyébként attol is függ hogy hogyan szolitod le de erre nem tùl alkalmas hely a busz,villamos... inkàbb valami szorakozo helyen ahol oldottabb a hangulat vagy legalàbbis szerintem ilyen helyeken könnyebb ismerkedni és akàrmilyen vagànynak hangzanak azok a dumàk amikkel a köbunko pasik szoktak villogni nehogy igy szolits meg egy lànyt mer rögtön meg lesz rolad a vélemnye az ilyen dumàkra csak az olcso kurvàk buknak ùgyhogy inkàbb legyél vicces/kedves és az olyan làny aki ezt nem értékeli az nem ér annyit hogy rà pazarold az idödet;)

ja és az 5-ik vàlaszolonak üzenem hogy 170cm magassàggal a 67kg nem feltétlenül kövér mivel az izom nehezebb mint a zsir ugyhogy ha nagyrészt inkàbb izom van rajta akkor egyàltalàn nem kövér egyébként meg a sùlya a csontozatàtol is függ!;)

15 éves làny vagyok 163cm magas és 50-60kg körül (nemtom pontosan hogy mennyi mert sz@r a mérlegünkxD) Alig van rajtam zsir elég izmos vagyok csajokhoz képest mégse vagyok kövér;)

2012. máj. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!