Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, hány kiló felesleget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, hány kiló felesleget viseltek el egy lányon? És amit még elviseltek mennyire zavar?

Figyelt kérdés
Most induljunk ki a szupervékony (nem anorexiás hanem pont jó) alakból.
2011. aug. 17. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok
2011. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát egyik karácsonykor felszedtem 5 kilót, de az mégcsak fel sem tűnt a páromnak, persze leadtam azóta, de szerintem nem fognak tudni kilókat írni nektek.
2011. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ava87 ***** válasza:
75%
Nem vagyok pasi, de megkérdeztem a férjem, hány kiló plusz után szólna, hogy kezdjek valamit magammal :) Azt mondta, akkor szólna, amikor már az egészségem rovására megy. Ebben az a poén, hogy ez nem igaz ebben a formában :D Tegyük hozzá, hogy én mondom egyfolytában, hogy fogynom kéne, aztán ha este lát kajával közeledni, akkor mindig beszól, hogy "így akarsz te fogyni?", de ezt nem is bánom, kell némi kontroll, ő az élő lelkiismeretem ilyen dolgokban :)
2011. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Öt-tíz kg között, de annál többet ne. :) Annyi belefér, de afelett már nem is egészséges, ha nem csak az esztétikai látványról beszélünk. Mondjuk valaki elvisel 30kg-t is. Nem vagyunk egyformák.
2011. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, nem kilóban, hanem látványban mérik, és annyit, amennyi még nem torzít.
2011. aug. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Erre én is híváncsi vagyok. Mindig is nagydarab voltam, a férjem elviselt +50 kg-val is. Már csak 25 és egyre csökken.. :)
2011. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3%
Elvárom, hogy rendszeresen sportoljanak és egészségesen táplálkozzanak így nem lesznek felesleges zsírpárnáik kihúzva a probléma gyökere. Nem a kilók számítanak, mert lehet 50 kiló valaki, ha 30% körül van a testzsír százaléka akkor egy elhízott disznó.
2011. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet leírni!!


DE! biztos elviselek valamennyit. Főleg ha szeretem is az illetőt.


Attól függ hol helyezkedik el az a plusz kiló, vagy , hogy az amit te plsuz kilónak nevezel az valóban az e mindenkinek.


Szóval ezt nem tudom leírni, ezt látni kell!

2011. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, fogalmam sincs, hogy milyen alakú lány hány kiló. Attól is függ, hogy hogy rendeződik el rajta az a felesleg. A lényeg az, hogy ne legyen Michelin figura, és akkor az kezdetnek már jó.
2011. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
én nemtoom.nemszeretem az ilyen nagyon vékony csajszikat,a nagyobbakat se de azt igen ha lehet valamit rajta fogni:PP
2011. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!