Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan essek túl azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan essek túl azon, hogy ez bántja őt?

Figyelt kérdés

Barátnőm egy ideje furcsán, feszengve viselkedett, amikor mellette voltam, ingerlékeny volt néha. Én megpróbáltam kihúzni belőle, de azt mondta, mostanság tele van a feje gondolatokkal. Egyszer elmentünk moziba, és a film közben sírva kiment és mikor utánamentem, már nem volt ott.


Körülbelül egy hétre eltűnt ezután. A szülei kétségbeestek, értesítették a rendőrséget is, teljesen kivoltak. Én is iszonyítosan aggódtam, neten és telefonon keresztül is próbáltam elérni, de nem tudtam. Az emberek már lassan felfogták a tényt, hogy talán sose látják többet. Mikor egyik este hazamentem, ott ült az ágyamon egy télikabátban és pisztolyt tartott a kezében. Teljesen ledöbbentem. Megkértem, hogy adja oda a pisztolyt, oda is adta. Mikor megkérdeztem, hol volt, sírni kezdett, de annyira, hogy azt hittem, rohamban tör ki. Aztán nagy nehezen megnyílt előttem és elmondta, miért feszengett amikor velem volt, miért tűnt el egy hétre, és miért volt most ilyen állapotban a szobámban. Megkérte, hogy ne mondjam el senkinek, mert nagyon szégyenli. Nem is fogom, de hogyan essek túl rajta? Lécci segítsetek...


2011. aug. 17. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Te nem vagy igaz.

A sztori filmbe illik az tény, de most mintha elmondtad volna nekünk vakoknak h. milyen színű a tej.

Ez egyszer.

2.: Aki ilyet bejátszik az mehet a jól bevált szakemberhez.

3.: Tények nélkül nem tudunk érdemi válaszokat adni neked se, szóval vagy vázolod mi is az a baj ami miatt a nőd egy hétre eltűnik (ez azért k.va gáz)

2011. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
bocsi, de nem tehetem, mert megkért és szeretem őt...:S
2011. aug. 17. 21:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem mondasz infókat h miért akkor nem tudunk segíteni... de egyszerűbb lenne agyturkászhoz vinni a csajt...
2011. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor megpróbálok tapogatózva eljutni az ajtóig :)


Tegyük fel, hogy valami nem olyan borzasztó dolgot és azt is, hogy valami kő kemény dolgot mondott az ágyon nyár közepén !!!TÉLIKABÁTBAN PISZTOLLYAL!!!!.


Ezen a szitun hogyan képzelted magát a "túljutást"?

Kinek szánta a pisztolyt?

Mi lett a folytatás? Tekintettel arra h. egy hét után csak nem mondta azt mindenki h. "na hazajöttél? akkor rendben is vagyunk"

Hány évesek vagytok?

2011. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
17 mindketten. bocs, de nem mondhatok el semmit:/
2011. aug. 17. 21:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez vagy kamu, vagy hatalmas idióták vagytok (és ezt ezúttal rosszallás nélkül mondom).

Viszont h. válaszoljak is végre a kérdésedre.

Ha majd egy nap a nőm hosszú hosszú idő után egyszerre elrohan bőgve, nyomtalanul eltűnik egy hétre, aztán nyár közepén mint egy igazi fehérház-lakó télikabátban vár otthon, mindezt egy stukkerrel, nos bátran mondhatom (miután elvettem a pisztolyát) veszettül megpofozom, és egy életre elküldöm a ki**szott anyjába.

És mindemellett remélném h. soha de soha többé nem látom.

Mondom ezt 23 évesen, de a tény h. Ti 17 vagytok, még külön be ia paráztatott engem személy szerint.


Legjobbakat!

2011. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez egészenbiztosan fake.
2011. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a jól bevált mentők sem lenne túlzás...
2011. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Élénk a fantáziád.
2011. aug. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!