Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha védekezés nélkül szexeltünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha védekezés nélkül szexeltünk és nem élvezett el a pasi akkor leheteséges, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Már megint:IGEN!Az lehetsz.
2011. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindig van rá.esély,de kevés..én a mostani bnömmel is és az elözövel is megszakitással szexeltünk mindig és nem lett belöle semmi(ne is legyen még egy dbig)

Az elözövel 8 honapig voltam és heti 4-5-6 alkalommal voltunk együtt.

.22/F

2011. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 DiMalto ***** válasza:
néha olvashatnál ezt azt!! ritka de elöfordul!! (az "elöváladék" is tartalmazhat élö spermát)
2011. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Több ezer ilyen kérdés volt már. És a válasz még mindig ugyan az: IGEN.

Megszakítással (így hívják ezt a módszert) védekező 100 nő közül egy éven belül 35% lesz terhes.

Előbb gondolkodni és kérdezni kellene, utána cselekedni. Nem utólag jajveszékelni.

2011. okt. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

*én a mostani bnömmel is és az elözövel is megszakitással szexeltünk mindig és nem lett belöle semmi(ne is legyen még egy dbig)

Az elözövel 8 honapig voltam és heti 4-5-6 alkalommal voltunk együtt.


2 év után ezt meddőségnek hívják. Én a helyedben megvizsgáltatnám magam, mivel a két nőben te voltál a közös.

2011. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egen..előváladék is létezik,tudod?!
2011. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért mert odafigyelek arra h ne lehessen baj ezért vagyok meddö?:D

Mennyi esély van arra h valaki az elöváladékban lévö kevés spermiumtol esik teherbe? Szinte elhanyagolható az a mennyiség..

22:00 voltam

22/F

2011. okt. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó: Az, hogy vki egy év alatt megszakítást alkalmazva teherbe esik 35%. (Védekezés nélkül 80%). És ezt nem a kisujjamból szoptam ki, hanem ez egy igen sok emberrel végzett felmérés eredménye.

Ez baromira nem kevés. Persze neked tök mindegy. Nem neked kell kaparásra menni, nem neked kell megszülni, ha nincs kedved foglalkozni a gyerekkel, bármikor leléphetsz.

Persze a csajod sem ép, hogy hagyja.

2011. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
IGEN TE HÜLYE LIBAAAA!
2011. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi nem csak megszakítást alkalmaztunk, de mellette hüvelykúpot is. akkor mégis hogyan lehet most egy 30 hetes baba a hasamban?
2011. okt. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!