Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok magamnak pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak pasit?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, hogy végre egy normális pasim legyen? Mindig az ilyen 100 kilós cssúnyaságok zúgnak belém és 14 éves lány vagyok...azt mondják nem vagyok csúnya de mégis annyira szeretnék magam mellé egy helyes fiút aki szeret is mert már mindegyik barátnőmnek van pasija csak nekem nincs.Kérlek adjatok tanácsokat:)
2011. aug. 18. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Várj pár évet, ne akarj máris felnőtt lenni.
2011. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jönnek majd itt az ajánlatok. :D
2011. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 14 éves fiu vagok...van facem...cserelunk?
2011. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12:04 es vagyok ..ES NEM 100 KILOS! :D :D
2011. aug. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Speciel én 15 éves vagyok és nem vagyok 100 kiló de annyira kigyúrt se :)) Miért nem szeretnek beléd, sok oka lehet... Ha gondolod írhatsz levelet...;)
2011. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dobj egy privit csajszi,hátha;)
2011. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 .Daniel. ***** válasza:
Azért nincs normális pasid mert a normális srácok nem olyan lányokat keresnek akik azért akarnak pasit mert az összes barinőjüknek van már. Minek nézed te a fiúkat?:) De nem baj még éretlen vagy ez a korral jár de jobb ha tudod az igazságot. A értelmes fiúknak nem ilyen lány kell.
2011. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"már mindegyik barátnőmnek van pasija csak nekem nincs"

Ez a divatmajomkodás már szánalmas!!!


Pfujj xDD

2011. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

nekem sincs több mint 15éve pasim ...


15/F XDXXDXDXDXD

2011. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
.Daniel jól írta! Addig, amíg ilyen divatjárást akarsz, addig a normális fiúkat felejtsd el... és nem akarok beszólni, de nem véletlen, hogy a dagadt fiúk érdeklődnek irántad:) Talán teis hájpacni vagy?
2011. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!