Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aszthiszem h ez komolyan nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszthiszem h ez komolyan nem normális. :/ segítséégg?

Figyelt kérdés
a baj a puncimmal van.. ha osszekerülok a fiúmmal(nem szex csak petting meg stb) és utána hatalmasra duzzad a puncim belülrol...de komolyan... néha fáj is..és még a kinézete sem kellemes..tudom h az általában picit megduzzad de basszus....eennyiirree lehetetlen....nemkell leoltani meg hulye válaszokat adni.. csak valaki mondja már h ez normális vagy nem...:// segitsetek már na..:/ 16/l
2011. aug. 18. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
ööö.. nem...
2011. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nőgyógyász
2011. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lol?
2011. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de dokihoz hogymennyek ilyen panaszokkal : amikor anyum nem is tud rola h " szoktunk játszani a pasimmal ezt-azt".. ://
2011. aug. 18. 23:14
 5/9 BlackSword ***** válasza:
És attól hogy orvoshoz mész miért kellene anyukádnak tudnia róla??? Az orvos köteles mindent megbeszélni... A pasid meg már ga oda nyúlkál legalább mosson rendesen kezet...
2011. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A gyermeknőgyógyászt is köti a a paciense dolgairól az orvosi titoktartás. Tehát nem kell anyukáddal elmenned a doktorhoz.

Illetve mivel ,már 16 vagy, tehát szerintem teljesen normális, hogy ilyen korban az anyuka elvigye a lányát a nőgyógyászhoz. +Ha nem túl prűd, és követi a világ változását, akkor reálisan felméri, hogy a lánya is él-het akár már szexuális életet, tehát szüksége lehet fogamzásgátló tablettára, amit nőgyógyász írhat fel. Amikor meg elmész, akkor akár csak annyit kell mondanod, hogy maszti közben tapasztaltad a bajod. mi lehet az oka?

2011. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát csak annyi h a mi kornyékunkon nincs gyereknőgyógyász.. :/ amugy meg járok nőorvoshoz mert problémák vannak a petefészkemmel (ciszta van).. de oda anyával szoktam mert nélkule nem a legkedvesebb az orvos... :/ és amugy szoktam masztizni én is.. de oylankor soha nem tapasztaltam ilyet... csak ha a pasim csinálja.. akkor vannak ilyen problámák h hatalmasra duzzad... :/
2011. aug. 18. 23:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha pettinghez érett vagy, ahhoz is legyél érett, hogy orvoshoz menj.
2011. aug. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, látatlanba senki sem tud mást írni, - mert ritkán fordul ilyen el, mint - hogy vagy valami szennyeződés van a dolog mögött, vagy esetleg allergia a pasidra (sajnos tényleg létezik ilyen) Még tart a nyár, mondhatjátok a pároddal, hogy elmentek a közeli városba megnézni egy filmet, és ha oda elengednek titeket, akkor irány a rendelő, és ki kell várni a sort! sokkal megbízhatóbb leleted lesz, mint itt...
2011. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!