Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Annyira elegem van abból ,hogy sokan lenéznek azért ,mert nekem az Ázsiai fiúk jönnek be és ilyenkor mindenki azt vágja rá ,hogy "fúj kínaiak" -.- Most miért baj ,hogy nem Justin Bieber-re bukok. Sajnálom ,de nem leszek SP fan sem .__. a kérdésem az ,hogy ilyenkor mit mondhatnék? Vagy mit csináljak? Mert ilyenkor úgy bevernék az illetőnek :):)
2011. aug. 19. 00:10
1 2 3
 11/25 szamóca.. ***** válasza:

ne kérdezz hülyeségeket és akkro nem osztom meg veled szexuális terveimet feleslegesen.

hogyhogy micsinálj? állj fejen és kérj meg egy bikát hogy tartson pitypangot az orrod alá...

nyilvánvaló, hogy a kérdéssel azt akartad elérni, hogy 45 válaszoló a 46ból leírja, neki is mennyire tetszenek az ázsiaiak, és hoyg tényleg mindneki egy kupac kukoricás f*s akinek nem tetszik, és egyébként is mit képzelnek egyáltalán hogy a - nyilvánvalóan - általad a következőképp kezdett beszélgetésre: "deszexiiiazázsiaifaaasz" a válasz annyi, hogy szerinte meg ronda mitn a frissen született csőrikebébi.


bocs, hogy nem teljesítettem a küldetést, és hogy fel mertem hívni a figyelmet rá hogy a példád az spvel beszűkült is rossz.

2011. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Én inkább Jrock-os vagyok, bár az sem teljesen, 2-3 banda van, amit szeretek, amúgy animéket meg jdoramákat szoktam nézni:) Kpop... egyedül a Super Juniornak ismerem néhány számát:)
2011. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 szamóca.. ***** válasza:

nem, mert az anime nem egy divathullám msot magyarországon.

valószínű te vagy az egyetlen aki szereti.

nőj fel cica, nincs ezzel semmi baj, csak ne akard elhitetni ami nem igaz:D

2011. aug. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
A Kpop mióta divat Magyarországon? Én már 1 éve B2UTY vagyok és nem divatból -.- És ne cicázzál ~ Arigatou
2011. aug. 19. 00:29
 15/25 A kérdező kommentje:
de nagy jampi vagy:D : Értem :D Én is doramzáok (jó sokat) És animket nézek & mangákat olvasgatok ( néha-néha rajzolgatok) én Beast ,és FT Island rajongó vagyok :D
2011. aug. 19. 00:31
 16/25 szamóca.. ***** válasza:

nincs is annál nagyobb bizonyítéka annak ha valami divat, mintha megpróbálják a követők elhitetni a néppel hogy nem az.

pedig ez nem degradáló kifejezés, és nem is annak szántam, csak próbáltam megértetni hogy semmi gond nincs vele, de egy híres ázsiai énekes v tökömtudja (bocs nem tudok egyet se) is éppen olyan figura mint sp. képviselője egy vonalnak.

2011. aug. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Szamóca: Nincs igazad (szerintem). Én nem próbálom elhitetni veled ,hogy én mekkora rajongó vagyok -.- Csak beakartam neked bizonyítani ,hogy nem vagyok fanpics@... Ettől tartunk a csoportunkkal ,hogy ilyen sok fangirl lesz :/ Inkább maradnának Sp-nél :D
2011. aug. 19. 00:35
 18/25 A kérdező kommentje:
Amm meg sokkal többen szeretik az animét ,mint a Kpop-ot :)
2011. aug. 19. 00:36
 19/25 szamóca.. ***** válasza:

nem modntam h fanp.csa vagy.

azt modntam, hoyg az ázsiaiak, az animékkel meg a zenéjükkel meg ezekkel most egy feltörő divathullám magyarországon. ami, ismétlem, nem degradáló.

mindegy, befejeztem, nem érdekel.

2011. aug. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

szamóca.., ezt kinek írtad?:)

Am. nagyon bírom az ilyen embereket. Mindenre ráaggatják a "divat" címkét, és k.va egyedinek hiszik magukat, mert ők nem csinálják azokat a dolgokat, amik az ő megítélésük szerint a "divat" kategóriába esik. Én sz.rok rá kb., hogy mi divat és mi nem, azt nézem/hallgatom/csinálom, amit szeretek.

Abból meg, amit te írsz, csak az látszik, hogy "Ja, ezt sokan csinálják? Akkor ez manapság divat, én nem csinálom, ettől k.va menő és egyedi vagyok!"

Nem mondom, hogy amúgy szeretnéd az animéket vagy az ázsiaiakat, csak hülyeség azzal jönni, hogy valami divat, mert senki nem vagy te ahhoz, hogy eldöntsd, hogy én mit miért csinálok:)

2011. aug. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!