Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Annyira elegem van abból ,hogy sokan lenéznek azért ,mert nekem az Ázsiai fiúk jönnek be és ilyenkor mindenki azt vágja rá ,hogy "fúj kínaiak" -.- Most miért baj ,hogy nem Justin Bieber-re bukok. Sajnálom ,de nem leszek SP fan sem .__. a kérdésem az ,hogy ilyenkor mit mondhatnék? Vagy mit csináljak? Mert ilyenkor úgy bevernék az illetőnek :):)
2011. aug. 19. 00:10
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Már kiskorom óta animézek ^^ De mind1 .. sztm is hagyjuk.. Én szeretem a Japán nyelvet (tanulok is) és az Ázsiai kultúrát ENNYI
2011. aug. 19. 00:39
 22/25 szamóca.. ***** válasza:

nem neked írtam nem tudom a neved mer elfelejtettem:D

de nem.... nem értitek, a divat nem "rossz cimke"-

és én is divat vagyok, én is követek divatot, csak mondjuk másmilyet, de mindenki követ ma már. és nem gondolom magamról h k*rva egyedi lennék...

ez a baj egyébként ezzel az egésszel, de péládlózok mással nem az ázsiaiakkal, mert rögtön úgy érzitek bántalak titeket.

tessék, bántom magam: adott egy "punk szubkultúra" bár tágabb értelemben, de szűkítsük hoyg egyzserűbb legyen. ez is egy hullám, ami jön, megismered, megszereted, és hordod a jegyeit, és hallgatod a zenéit s nézed a filmjeit, és az neked őszintén tetszik. ettől még, mivel időszakos, és -nagyrészt- generált dolog (társadalom, média, politika, adott rendszer által) divat, ha úgy tetszik stílus. behatárolja hogy neked milyen dolgok tetszenek, meghatározza az egyéniséged (ami ezzel együtt vszinü el is veszik, de ez megint természetes reakció).


senki nem egyedi ebben a média uralta világan. senki. én is ugyanúgy állok egy bizonyos sorban, csak más cimkével. teljesen mindegy, de onnantól hogy ha arra a kérdésre hogy pl "milyen zenét szeretsz?" te be tudod lőni hogy igen, Jrockot, vagy igen, Punkot, már bele tartozol a "divatba".

ez a kézzel lábbal kapálózás a divat szó ellen nem tudom mire jó... tök mindegy mióta szereted, sé értem én hogy te tényleg, szívből szereted, attól még ezekkel a dolgokkal együtt jár ez a... hogy mondjam másképp a divat szót ilyen értelemben...csoportba tartozás, talán. ami meghatároz, ami körbe vesz. spt szeretni is egy divat. másrészről mostmár utálni is egy divat. pl az arab pasikat szeretni is divat. punk zenét szeretni is az. kislánykorban naplót írni is, barbival játszani is. fekete nadrághoz fekete zoknit húzni is, de az nyiván másképp...


na mindegy nem tudom ennél jobban leírni, megfogalmazni. ha nem értitek, lehet sértődötten lepontozni, akkor sem lefikázni akartam én a ti stílusotok.

2011. aug. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
szamóca: Hát szerintem nem divat a Kpop és az egyéb dolgok, csak szeretjük és ennyi :D De amm értem amit írtál és van benne valami :)
2011. aug. 19. 01:03
 24/25 anonim ***** válasza:
Így már én is értem, hogy értetted a dolgot, bocsi, túlreagáltam, csak ugye az ember egyből a védelmére kel annak a dolognak, amit szeret:)
2011. aug. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 kovacs pistajózsi ***** válasza:

attol miert lenne divat ha sokan szeretik? nem egymast majmoljak hanem ennyire jo a koreai zene :D

tisztaban vagy a divat szo jelentesevel?

ja es attol hogy az azsiai fiuk helyesebbek szamunkra mint a magyarok az nem a mi hibank :) gyonyoru a magyar kultura de az emberek akkora fergek.....es ne divatozzal meg ne altalanosits kerlek mert en is imadom oket de nem divatbol hanem komolyan erdekel a dolog!

es lehet hogy rizszabalok meg huzott a szemuk de meg mindig ertekesebb emberek mint a magyar ferfiak tobbsege :) aki belekerul ebbe a "vilagba" az szerinted miert nem mondja 1 ev utan hogy hu ez de uncsi?

van aki mar tobb mint 10 eve rajong ertuk azt ne akard bemeselni nekem hogy ez divat :) es lehet hogy te agymosott vagy, nem kene egesz nap a tv-t bamulni meg gepezni, utanna kene nezni a dolgoknak es akkor talan te sem lennel babu ;)

2013. ápr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!