Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha valaki 20 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha valaki 20 évesen még nem csókolózott?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 13:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Utolsónak:Ez igaz,hogy ez nem verseny,csak az a baj,hogy azt,hogy önbizalomhiányos a barát dolog miatt megértem,viszont ez kezd egyre jobban kihatni ránk(a barátaira).Azt látom rajta,hogy igazán velünk se érzi magát jól,mert már mindegyikünk vagy kapcsolatban él,vagy van már több tapasztalata a fiúk terén.Egyszerűen ha véletlenül vmelyikünk felhoz egy ehhez kapcsolódó témát(külső,párkapcsolat) már látom rajta,hogy a sírógörcs kerülgeti(pedig amennyire lehet tekintettel vagyunk rá ilyen téren).Ha hívjuk valahova általában lemondja,vagy ha eljön,akkor alig beszél,nem igazán tud a társaságba bekapcsolódni,pedig régebben annyira önfeledt volt velünk!Úgyhogy nem az a nagyobb gond,hogy nem volt még barátja és ez bántja,hanem ez már annyira kihat az önbecsülésére,hogy kezd egyre jobban begubózni és magába fordulni!
2011. aug. 19. 16:11
 12/17 anonim ***** válasza:
Már bocs az aberált felvetésért csak úgy megpedzegetem hogy ti miért nem csókolóztok vele? legkisebb mértékben sem azt mondom hogy csináljatok belőle lezbit,hanem hogyha tényleg csak "fejben kell rendbetenni" önbizalom,és önbecsülés terén akkor egy kis adag ilyen ledérség hasznot hozhat.Hasonlattal élve:a gyógyszer is méreg de kis adagokban megfelelő módon gyógyíthat
2011. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
na ilyen féle megoldási tanácsot se hallottam még....
2011. aug. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 People=Shit válasza:
menj el egy házibuliba, ott mindenki csókolózik ... és ne görcsölj, szerintem ez ösztönösen jön, nem lehet elb*szni ... sőt ha mázlid van még d*ghatsz is, ha csók nem volt, akk gondolom az meg pláne nem ...
2011. aug. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Akárki akármit mond, szerintem nem ciki, ha még nem csókolózott. Szerintem manapság az a ciki, ha valaki egy házibuliban vagy discoban vagy akárhol kismillió sráccal kavar, és aztán még reklámozza is.

Inkább legyen az ember szürke egér, mint mindenkinek az ex barátnője. Bár jó lenne, ha a barátnődnek találnátok egy megoldást, hogy tudjon ismerkedni, de ne a discoba menjetek, mert az nem lesz nagy "élmény" számára. A lányok romantikusabbak, nemde? Valakivel hozzátok össze. Ennyi az egész! :)

18/L

2011. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Abidos ***** válasza:

mozgáshoz ne tanácsot adj hanem vidd el kocogni vagy bármi (az ember egyedül nem tornázik szívesen)

Szerintem nem ciki csak nagyon fura nekem is van egy ilyen csaj ismerősöm.

az lenne a ciki ha nem is vágyna rá ill nem érdekelné a dolog az szerintem gázabb mint hogy valami buliban még nem sikerült részegen nyálatcserélnie valami random arcal.

2011. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem elöször az önbizalmát tegyétek helyre , és csak utánna ismerkedjen anélkül nem epp lehet.Ez amit csinál önsajnálás és jobb ha tiztázod vele , hogy észrevegye mit müvel saját magával,persze ami nem jó.És ha észbekap mehet minden szépen.
2011. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!