Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Először próbálom ki a tampont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először próbálom ki a tampont és nem tudom meddig dugjam fel? A mutatóujamon mérve meddig dugjam?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Minek neked tampon? Itt van ő: [link]
2011. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még hányszor linkeled be ezt? :DDD
2011. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
addig amíg nem érzed
2011. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mutatóujjal helyezem fel és addig tolom ameddig bírom, utána ha felegyenesedsz és érzed, hogy ott van valami akkor nem sikerült teljesen felhelyezni ilyenkor rá kell ismét korrigálni.
2011. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát, szerintem ez azért mindenkinek a kézméretétől is függ, nem lehet pontosan lemérni. Nekem kb. úgy jó, hogy tovább már nem bírnám az ujjamat nyomni. Lehet, hogy kicsit hülyén hangzik, de ez van. Neked is ki kell tapasztalnod! Az biztos,, hogy olyan nincs, hogy nagyon feltolod. Az már inkább előfordulhat, hogy félsz, és csak éppen dugod fel, ami szivárgáshoz vezet.
2011. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ameddig csak tudod, addig.... sajnos van, h erőszakoskodni kell, mert megakad, legalábbis én gyakran járok így, főleg a végefelé
2011. aug. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van egy egészen használható használati utasítás benne képpel együtt, néhány alkalom után meg érezni fogod
2011. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!